Жақсы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № а-2/52 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 8402 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жақсы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жақсы ауданы әкімі Б.Малгаждаров
Жақсы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "19" наурыздағы
№ а-2/52 қаулысына
қосымша
Жақсы ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Жақсы ауданы әкімдігінің "Жақсы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-4/173 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6676 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Жақсы ауданы әкімдігінің "Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-4/173 "Жақсы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 25 маусымдағы № а-3/135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7254 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Жақсы ауданы әкімдігінің "Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-4/173 "Жақсы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 6 сәуірдегі а-2/80 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7789 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 19 марта 2021 года № а-2/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2021 года № 8402
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жаксынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
Приложение
к постановлению акимата
Жаксынского района
от "19" марта 2021 года
№ а-2/52
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Жаксынского района
1. Постановление акимата Жаксынского района "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаксынского района" от 31 мая 2018 года № а-4/173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6676, опубликовано 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Постановление акимата Жаксынского района "О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 31 мая 2018 года № а-4/173 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаксынского района" от 25 июня 2019 года № а-3/135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7254, опубликовано 2 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Жаксынского района "О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 31 мая 2018 года № а-4/173 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаксынского района" от 6 апреля 2020 года № а-2/80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7789, опубликовано 6 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).