Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № а-6/134 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 шілдеде № 23667 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жақсы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Жақсы ауданы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Жақсы ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу, кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы" 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-1/76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7148 болып тіркелген) қаулысы;
Жақсы ауданы әкімдігінің "Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-1/76 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу, кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № а-5/262 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8206 болып тіркелген) қаулысы.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі Б.Малгаждаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жақсы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 22 шілдедегі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 22 июля 2021 года № а-6/134. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2021 года № 23667.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жаксынской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жаксынского района:
постановление акимата Жаксынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 25 апреля 2019 года № а-1/76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7148);
постановление акимата Жаксынского района "О внесении изменений в постановление акимата Жаксынского района от 25 апреля 2019 года № а-1/76 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 8 декабря 2020 года № а-5/262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8206).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жаксынского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
"СОГЛАСОВАНО"
Жаксынская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Жаксынского района
от 22 июля 2021 года

№ а-6/134 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 28.11.2023 № а-10/217 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/б
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Алғабас ауылы
Садуақасов көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Алғабас ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
2
Баяғыз ауылы
Центральная көшесі ("Агрофирма – "Астана Т.А.Н." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының оң жағында)
3
Белағаш ауылы
Береке көшесі ("Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
4
Беловод ауылы
Школьная көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Беловодское ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
5
Ешім ауылы
Баубек батыр көшесі ("Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
6
Жақсы ауылы
Абай көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Жақсы ауылының оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
7
Дружбы көшесі (Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының оң жағында)
8
Сейітжан Жaкупов атындағы көшесі ("ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің – "ЖТ Ақмола бөлімшесі" филиалы Жақсы бекетінің темір жол вокзалының ғимаратының сол жағында)
9
Жаңа Қийма ауылы
Жеңіс көшесі (Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
10
Запорожье ауылы
Мира көшесі (Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
11
Калинин ауылы
Калинин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Калининское ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
12
Киев ауылы
Абай көшесі ("Труд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің халықтың мәдени-демалыс орталығы ғимаратының оң жағында)
13
Киров ауылы
Киров көшесі (Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
14
Қайрақты ауылы
Стадионная көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Перекатное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталығы ғимаратының оң жағында)
15
Қийма ауылы
Киров көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Қима ауылының Қабдеш Шардағұлұлы Өскенбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп жанындағы клубы ғимаратының сол жағында)
16
Лозовое ауылы
Школьная көшесі (Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында)
17
Монастырка ауылы
Тауасар көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Монастырка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
18
Моховое ауылы
Сәкен Сейфуллин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Моховое ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
19
Новокиенка ауылы
Победа көшесі ("Новокиенка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының сол жағында)
20
Перекатное ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Перекатное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
21
Подгорное ауылы
Школьная көшесі ("Подгорное-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің наубайхана ғимаратының сол жағында)
22
Тарасовка ауылы
Зеленая көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Тарасовка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
23
Терісаққан ауылы
Майкөтов көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Терісаққан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
24
Чапай ауылы
Горький көшесі ("Шункырколь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында)

№ а-6/134
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жаксынского района Акмолинской области от 28.11.2023 № а-10/217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Алгабас
улица Садвакасова (слева от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алгабас отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
2
село Баягиз
улица Центральная (справа от здания офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма – "Астана Т.А.Н.")
3
село Белагаш
улица Береке (справа от здания государственного учреждения "Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района")
4
село Беловодское
улица Школьная (справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Беловодское отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
5
село Ишимское
улица Баубек батыр (справа от здания государственного учреждения "Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района")
6
село Жаксы
улица Абай (справа от здания коммунального государственного учреждения "Дом школьников села Жаксы отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
7
улица Дружбы (справа от здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района)
8
улица имени Сейтжана Жакупова (слева от здания железнодорожного вокзала станции Жаксы филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки" – "Акмолинское отделение ГП")
9
село Жана Кийма
улица Жеңіс (слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района)
10
село Запорожье
улица Мира (слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района)
11
село Калининское
улица Калинина (слева от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Калининское отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
12
село Киевское
улица Абай (справа от здания центра досуга населения товарищества с ограниченной ответственностью "Труд")
13
село Кировское
улица Кирова (слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района)
14
село Кайракты
улица Стадионная (справа от здания мини-центра при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа села Перекатное отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
15
село Кийма
улица Кирова (слева от здания пришкольного клуба коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кабдеша Шардагуловича Ускенбаева села Кийма отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
16
село Лозовое
улица Школьная (справа от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района)
17
село Монастырка
улица Тауасар (справа от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Монастырка отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
18
село Моховое
улица Сакена Сейфуллина (слева от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Моховое отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
19
село Новокиенка
улица Победы (слева от здания товарищества с ограниченной ответственностью "Новокиенка")
20
село Перекатное
улица Мұхтар Әуезов (справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Перекатное отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
21
село Подгорное
улица Школьная (слева от здания пекарни товарищества с ограниченной ответственностью "Подгорное-1")
22
село Тарасовка
улица Зеленая (справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тарасовка отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
23
село Терсакан
улица Майкотова (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Терсакан отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области")
24
село Чапаевское
улица Горького (справа от здания сельского дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Шункырколь")