Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № а-4/100 "Жақсы ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № а-9/218 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 желтоқсанда № 25737 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № а-4/100 "Жақсы ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5990 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Л. Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі А.Кадралина

О признании утратившим силу постановления акимата Жаксынского района "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Жаксынском районе" от 12 мая 2017 года № а-4/100
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 8 декабря 2021 года № а-9/218. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 декабря 2021 года № 25737
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Жаксынском районе" от 12 мая 2017 года № а-4/100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5990).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Л. Сейдахметову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А.Кадралина