Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 66-400 "Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 3-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8389 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 66-400 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8294 тіркелген, 2021 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 807 554,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 549 266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 675,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 227 013,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 074 201,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 145 994,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 210 024,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 64 030,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 62 384,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 62 384,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 475 025,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 475 025,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 66-400 "О бюджете Зерендинского района на 2021-2023 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 марта 2021 года № 3-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2021 года № 8389
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 66-400 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8294, опубликовано 12 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 807 554,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 549 266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 675,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 227 013,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 074 201,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 145 994,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 210 024,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 64 030,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 62 384,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 62 384,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 475 025,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 475 025,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

55521,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1329,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
742,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16477,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16477,0
02
Қорғаныс
12614,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12614,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5813,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6801,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
432268,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
432268,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33042,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68138,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47387,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
67440,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51377,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1182,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
938,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72894,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15158,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4679,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48596,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12138,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5097,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1201723,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
572820,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

55521,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1329,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
742,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16477,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16477,0
02
Оборона
12614,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12614,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5813,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6801,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
432268,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
432268,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33042,4
002
Программа занятости
68138,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47387,0
005
Государственная адресная социальная помощь
67440,0
006
Оказание жилищной помощи
4200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51377,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1182,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
938,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72894,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15158,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4679,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48596,7
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12138,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5097,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1201723,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
572820,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения