Сандықтау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № А-5/105 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 мамырда № 8492 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабы 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Сандықтау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Сандықтау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары айқындалсын және бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ. Жылқыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жусупбеков
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "19" мамырдағы
№ А-5/105 қаулысына
1-қосымша
Сандықтау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
1
Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 120 ғимараттан 122 ғимаратқа дейін
3 м2-ден
10 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
2
Балкашино ауылы, Абай көшесі, 215
6 м2-ден
1 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
3
Балкашино ауылы, Ағайынды Айсиндер көшесі, 115 А
6 м2-ден
3 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
4
Балкашин ауылдық округі, Көкшетау – Атбасар трассасы оң жақтан 105 шақырым
2 м2-ден
6 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
5
Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 114/1
2 м2-ден
6 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
6
Белгородское ауылы, Целинная көшесі, 19 бойынша орталық алаң
10 м2-ден
5 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
7
Васильевка ауылы, Пушкин көшесі, 18 үйден 20 үйге дейін
3 м2-ден
1 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
8
Ұлан ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 14

Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в Сандыктауском районе
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 19 мая 2021 года № А-5/105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 мая 2021 года № 8492
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Сандыктауском районе, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить и утвердить маршруты размещения нестационарных торговых объектов в Сандыктауском районе, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жылкыбаева К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от "19" мая 2021 года
№ А-5/105
Места размещения нестационарных торговых объектов в Сандыктауском районе
Месторасположение
Занимаемая площадь, квадратные метры
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
1
село Балкашино, улица имени Абылай-хана, от здания 120 до здания 122
10 мест
по 3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
2
село Балкашино, улица Абая, 215
1 место
6 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
3
село Балкашино, улица Агайынды Айсиндер, 115 А
3 места
по 6 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
4
Балкашинский сельский округ, трасса Кокшетау – Атбасар 105 километр справа
6 мест
по 2 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
5
село Балкашино улица имени Абылай-хана, 114/1
6 мест
по 2 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
6
село Белгородское, центральная площадь по улице Целинная, 19
5 мест
по 10 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
7
село Васильевка, улица Пушкина, от дома 18 до дома 20
1 место
3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
8
село Улан, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 14
1 место

3 м2-ден
1 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
9
Веселое ауылы, Балуан Шолақ көшесі, 3
6 м2-ден
2 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
10
Приозерное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 34 үйден 38 үйге дейін
6 м2-ден
3 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
11
Жамбыл ауылдық округі, Балкашин – Шаңтөбе трассасы бойынша оң жақтан 43 шақырымға 250 метр
2 м2-ден
10 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
12
Каменка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 32
3 м2-ден
2 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
13
Каменка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 42
3 м2-ден
2 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
14
Лесное ауылы, Ақжол көшесі, 23 А
7 м2-ден
1 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
15
Мәдениет ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 12
10 м2-ден
3 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
16
Максимовка ауылы, Нұрлы жол көшесі, 44 үйден 48 үйге дейін
10 м2-ден
2 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
17
Спасское ауылы, Жекебатыр көшесі, 15
5 м2-ден
2 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
18
Новоникольск ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 23
3 м2-ден
4 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
19
Сандықтау ауылы, Көкшетау - Атбасар трассасының сол жағынан 91 шақырым
3 м2-ден
5 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
20
Сандықтау ауылы, Көкшетау -Атбасар трассасының оң жағынан 90 шақырым
2 м2-ден
2 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
21
Новоромановка ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 22
3 м2-ден
1 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
22
Богородка ауылы, Орталық көшесі, 1
3 м2-ден
3 орын
5 жыл
Азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "19" мамырдағы
№ А-5/105 қаулысына
2-қосымша
Сандықтау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары

3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
9
село Веселое, улица Балуан Шолак, 3
2 места
по 6 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
10
село Приозерное, улица Ыбырая Алтынсарина, от дома 34 до дома 38
3 места
по 6 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
11
Жамбылский сельский округ, 250 метров справа от 43 километра по трассе Балкашино - Шантобе
10 мест
по 2 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
12
село Каменка, улица Бейбитшилик, 32
2 места
по 3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
13
село Каменка, улица Бейбитшилик, 42
2 места
по 3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
14
село Лесное, улица Акжол, 23 А
1 место
7 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
15
село Мадениет, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 12
3 места
по 10 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
16
село Максимовка, улица Нурлы жол, от дома 44 до дома 48
2 места
по 10 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
17
село Спасское, улица Жекебатыр, 15
2 места
по 5 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
18
село Новоникольское, улица Ыбырая Алтынсарина, 23
4 места
по 3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
19
село Сандыктау, трасса Кокшетау - Атбасар 91 километр слева
5 мест
по 3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
20
село Сандыктау, трасса Кокшетау - Атбасар 90 километр справа
2 места
по 2 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
21
село Новоромановка, улица Шокан Уалиханов, 22
1 место
3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
22
село Богородка, улица Орталык, 1
3 места
по 3 м2
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от "19" мая 2021 года
№ А-5/105
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов в Сандыктауском районе