Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 53/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 маусымдағы № 6/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 маусымда № 23197 болып тіркелді
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 53/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8295 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 263 383,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 426 366,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 671,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 596,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 810 750,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 211 889,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 347,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 43 755,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 408,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 116 311,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 116 311,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 94 164,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –94 164,3 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Н.Тамбовцева
Сандықтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 6/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 53/1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 53/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14 июня 2021 года № 6/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2021 года № 23197
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 53/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8295), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 263 383,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 426 366,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 671,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 596,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 810 750,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 211 889,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 347,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 408,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 116 311,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 116 311,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 94 164,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 164,3 тысячи тенге.";
приложение 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Сандыктауского районного
маслихата
Н.Тамбовцева
Секретарь Сандыктауского
районного маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 14 июня
2021 года № 6/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 53/1
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

537,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
98 943,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 056,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
85 887,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14 162,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 812,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 350,0
02
Қорғаныс
10 299,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 299,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 864,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 114,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
321,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
3 409,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 409,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 409,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
261 254,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
261 254,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 412,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 307,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 209,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
52 017,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
441,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 351,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
478,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
694,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22 180,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

537,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
98 943,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
13 056,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
85 887,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14 162,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9 812,8
003
Капитальные расходы государственного органа
4 350,0
02
Оборона
10 299,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 299,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 864,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 114,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
321,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 409,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 409,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 409,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261 254,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
261 254,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 412,3
002
Программа занятости
56 307,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 209,0
005
Государственная адресная социальная помощь
52 017,0
006
Оказание жилищной помощи
441,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 351,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
478,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
694,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 180,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

6 872,8
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
40 436,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
8 534,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруга мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелеріне, аз енбекке қабілетті мүгедектерге
17 502,0
қоғамдық жұмыстарға
14 400,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
4 029,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26 894,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
26 894,0
Нысаналы даму трансферттер
787 713,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
787 713,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға, оның ішінде әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға
577 164,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
27 597,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
182 952,0
Бюджеттік несиелер
43 755,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 755,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
43 755,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 6/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 53/1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
691 721,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
407 823,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 488,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 488,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 782,7
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3 455,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
566,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
16 035,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
26 209,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

6 872,8
На развитие рынка труда, в том числе:
40 436,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
8 534,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17 502,0
на общественные работы
14 400,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
4 029,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26 894,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
26 894,0
Целевые трансферты на развитие
787 713,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
787 713,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на строительство жилья социально уязвимых слоев населения
577 164,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
27 597,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
182 952,0
Бюджетные кредиты
43 755,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 755,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
43 755,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 14 июня
2021 года № 6/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 53/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
691 721,2
Целевые текущие трансферты
407 823,9
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 488,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 488,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 782,7
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 455,0
На обеспечение льготного проезда
566,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
16 035,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
26 209,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санитарно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

6 517,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50 087,0
Мәдениет объектілерін жөндеуге
50 087,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
288 693,2
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
98 832,6
Мәдениет ауылының көше-жол жүйесін орташа жөндеуге
30 000,0
Максимовка ауылының су өткізу құрылғыларын күрделі жөндеуге
54 377,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
17 996,7
Веселое-Кронштадка автожолында су өткізу құрылғысын күрделі жөндеуге
35 230,7
Веселое-Кронштадка автожолында су өткізу құрылғысын орташа жөндеуге
25 851,5
Мәдениет ауылына кіреберіс автомобиль жолындағы көпірді орташа жөндеуге
26 404,7
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 773,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 773,0
Нысаналы даму трансферттер
283 897,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
116 311,1
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
116 311,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
167 586,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
37 832,0
Балкашино селосында блокты-модульді қазандыққа қосу үшін инженерлік желілер, оның ішінде жылу трассасы, сумен жабдықтау және электрмен жабдықтау құрылысына
80 204,4
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
49 549,8
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 6/1 шешіміне
4 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 53/1 шешіміне
6 қосымша
2021 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомма мың теңге
1
2
Барлығы
86 424,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
86 424,0
Облыстық бюджет есебінен, барлығы:
84 377,0
оның ішінде:
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
54 377,0
су өткізу құрылғыларын күрделі жөндеуге
54 377,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
30 000,0
көше-жол жүйесін орташа жөндеу
30 000,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, барлығы:
2 047,0
оның ішінде:
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
189,0
елді мекендердің көше-жол желісін ұстауға
189,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
189,0
елді мекендердің көше-жол желісін ұстауға
189,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
841,0
байланыс қызметтері үшін

6 517,7
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50 087,0
На ремонт объектов культуры
50 087,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
288 693,2
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
98 832,6
На средний ремонт улично-дорожной сети в селе Мадениет
30 000,0
На капитальный ремонт водопропускных устройств в селе Максимовка
54 377,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
17 996,7
На капитальный ремонт водопропускных устройств на автодороге "Веселое-Кронштадка"
35 230,7
На средний ремонт водопропускных устройств на автодороге "Веселое-Кронштадка"
25 851,5
На средний ремонт моста на автомобильной дороге "Подъезд к селу Мадениет"
26 404,7
Аппарат акима района (города областного значения)
14 773,0
На капитальные расходы государственного органа
14 773,0
Целевые трансферты на развитие
283 897,3
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
116 311,1
На увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Сандыктау-Су"
116 311,1
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
167 586,2
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
37 832,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
49 549,8
На строительство инженерных сетей, в том числе теплотрассы, водоснабжения и электроснабжения для подключения к блочно-модульной котельной в селе Балкашино
80 204,4
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 14 июня
2021 года № 6/1
Приложение 6 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 53/1
Целевые трансферты бюджетам сельских округов и села Мадениет на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
86 424,0
Целевые текущие трансферты
86 424,0
За счет средств областного бюджета, всего
84 377,0
в том числе:
Максимовский сельский округ, в том числе:
54 377,0
на капитальный ремонт водопропускных устройств
54 377,0
село Мадениет, в том числе:
30 000,0
на средний ремонт улично-дорожной сети
30 000,0
За счет средств районного бюджета, всего
2 047,0
в том числе:
Баракпайский сельский округ, в том числе:
189,0
на содержание улично-дорожной сети населенных пунктов
189,0
Веселовский сельский округ , в том числе:
189,0
на содержание улично-дорожной сети населенных пунктов
189,0
село Маденит, в том числе:
841,0
за услуги связи