Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 56/11-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23946 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8290 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 525 892,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 100 215,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 298,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 649 134,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 710 243,8 мың теңге;
2) шығындар – 33 492 119,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 484 777,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 612 893,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 116,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 172 816,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 623 820,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 623 820,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 612 893,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 128 116,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 043,6 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 466/70-6 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 августа 2021 года № 56/11-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23946
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 466/70-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8290) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 525 892,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 100 215,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 298,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 649 134,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 710 243,8 тысяч тенге;
2) затраты – 33 492 119,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 484 777,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 612 893,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 172 816,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 623 820,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 623 820,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 612 893,0 тысяч тенге;
погашение займов – 128 116,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 043,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета и кредиты из средств внутренних займов согласно приложению 5.";

37 386,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36 691,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
695,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
181 483,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
181 483,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
306 134,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 015,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 068,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
732,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
190 119,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
17 384,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 384,2
02
Қорғаныс
53 504,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
53 504,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 504,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17 100,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16 900,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
675 269,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
675 269,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 212,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117 306,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
115 685,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 883,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
135 843,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 859,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 520,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

37 386,2
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
36 691,2
003
Капитальные расходы государственного органа
695,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
181 483,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
181 483,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
306 134,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
111 015,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 068,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
732,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
190 119,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3,0
040
Развитие объектов государственных органов
3,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
17 384,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
17 384,2
02
Оборона
53 504,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
53 504,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 504,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17 100,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16 900,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
675 269,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
675 269,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 212,7
002
Программа занятости
117 306,1
005
Государственная адресная социальная помощь
115 685,0
006
Оказание жилищной помощи
2 883,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
135 843,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 859,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 520,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

9 469,0
мүгедектерді протездік-ортопедиялық құралдарымен қамтамасыз ету
1 006,8
мүгедектерді сурдотехникалық құралдарымен қамтамасыз ету
50,0
мүгедектерді тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
8 541,3
мүгедектерге санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсыну
19 824,0
техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
1 227,0
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
224,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
10 470,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
38 779,0
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
42 188,0
Бюджеттік кредиттер, соның ішінде:
612 893,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
612 893,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 4 тамыздағы
№ 56/11-7 шешіміне
3-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
5-қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы, соның ішінде:
9 236 910,7
Нысаналы ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
4 221 964,2
мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу
428 722,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидиялар
10 427,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыру
6 910,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасы
1 050,1
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеу
60 963,0
елордалық аймақ жанында жеке санаттағы азаматтардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз ету
10 020,0
аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқыту
145,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
20 908,0
мүгедектерді протездік-ортопедиялық құралдарымен қамтамасыз ету
6 153,4
мүгедектерді тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
1 732,0
мүгедектерге санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсыну
4 004,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 200,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
10 000,0
Целиноград аудандық Мәдениет үйінің қызметкерлердің еңбек ақысын төлеу

9 469,0
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими изделиями
1 006,8
на обеспечение инвалидов сурдотехническими изделиями
50,0
на обеспечение инвалидов тифлотехническими средствами
8 541,3
на предоставление инвалидам услуг санаторно-курортного лечения
19 824,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 227,0
на оказание услуг специалиста жестового языка
224,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10 470,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 779,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
42 188,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
612 893,0
на реализацию мер социальной поддержки специалистов
612 893,0
Приложение 3 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 4 августа
2021 года № 56/11-7
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Целевые трансферты и кредиты из средств внутренних займов из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
9 236 910,7
Целевые текущие трансферты, в том числе:
4 221 964,2
на оплату труда государственных служащих
428 722,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
10 427,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 910,0
в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
1 050,1
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
60 963,0
на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан при столичной зоны
10 020,0
на обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
145,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20 908,0
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими изделиями
6 153,4
на обеспечение инвалидов тифлотехническими средствами
1 732,0
на предоставление инвалидам услуг санаторно-курортного лечения
4 004,0
на обеспечение инвалидов размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 200,0
оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
10 000,0
на оплату труда сотрудников Целиноградского районного Дома культуры

50 000,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайту
5 693,0
Қосшы ауылында мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін және жылжымайтын мүлікті алып қою
80 240,0
Қосшы ауылы елді мекенінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеу үшін және Ақмол ауылындағы жер учаскелерін алып қоюға
50 855,7
автомобиль жолдарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге, соның ішінде:
2 952 083,6
Қосшы ауылының Республика көшесін орташа жөндеу (6,2 километр)
281 659,0
Жаңа Жайнақ ауылының кіреберіс жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
209 000,0
Раздольное ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
132 000,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
150 000,0
Қажымұқан ауылының көше-жол желісін күрделі жөндеу
280 237,0
Қоянды ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
200 000,0
Қаражар ауылының кіреберіс жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
400 000,0
Қызыл суат ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
100 000,0
Қараөткел ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу (2 кезең)
100 000,0
Тайтөбе ауылындағы көше-жол желісін күрделі жөндеу
300 000,0
Шұбар ауылының көше жол желісін күрделі жөндеу
105 227,9
Жаңаесіл ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
93 116,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қызылжар ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қажымұқан ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Аққайың ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
24 194,6
Төңкеріс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
26 970,7
Өтеміс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
20 739,6
Қажымұқан ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 699,9
Қабанбай батыр ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
13 238,9
"Талапкер-1", "Кызылсуат-2", "Шубары", "Жайнақ", "Сарыкөл", "Жаңажол", "Талапкер-4", "Тастақ" су тазарту блок-модулінің жөндеу-қалпана келтіру жұмыстары
45 634,8
Қосшы ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеу
20 615,6
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу
400 000,0
Қараөткел ауылының спорт алаңын орнату

50 000,0
на увеличение размера подъемного пособия
5 693,0
на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в селе Косшы
80 240,0
для разработки проектов детальных планировок населенного пункта села Косшы и на изъятие земельных участков в селе Акмол
50 855,7
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе на:
2 952 083,6
средний ремонт улицы Республика села Косшы (6,2 километров)
281 659,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Жана Жайнак
209 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Раздольное
132 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Рахымжана Кошкарбаева
150 000,0
капитальный ремонт улично - дорожной сети села Кажымукан
280 237,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды
200 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Каражар
400 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Кызыл суат
100 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Ыбырая Алтынсарина
100 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Караоткель (2 этап)
100 000,0
капитальный ремонт улично-дорожной сети в селе Тайтюбе
300 000,0
капитальный ремонт улично дорожной сети села Шубар
105 227,9
текущий ремонт улично-дорожной сети села Жанаесиль
93 116,0
текущий ремонт автомобильной дороги села Талапкер
100 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Кызылжар
50 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Караоткель
100 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Коянды
50 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети селе Кажымукан
100 000,0
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Аккайын
24 194,6
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тонкерис
26 970,7
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Отемис
20 739,6
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кажымукан
15 699,9
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кабанбай батыра
13 238,9
на ремонтно-восстановительные работы блок-модулей по очистке воды "Талапкер-1", "Кызылсуат-2", "Шубары", "Жайнак", "Сарыкол", "Жанажол", "Талапкер-4", "Тастак"
45 634,8
на текущий ремонт сетей водоснабжения в селе Косшы
20 615,6
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
400 000,0
на установку спортивной площадки в селе Караоткель

33 607,0
Қосшы (Лесная поляна), Қараөткел ауылдарында ойын алаңдарын орнату
20 000,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
3 048 922,0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй (2-позиция) салу (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
34 800,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді абаттандыру және салу (электрмен жабдықтау)
59 848,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді абаттандыру және салу (аумақтарды абаттандыру)
45 440,0
Қосшы ауылындағы "Құрылтай" көп пәтерлі тұрғын үй кешенін абаттандыру
33 220,0
"Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы орналасқан көп пәтерлі тұрғын үй кешені, 018 есептік орам, жер учаскесі 1160. Бас жоспар. Түзету"
70 000,0
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (Жылу желілері, Сыртқы су құбыры және кәрізі, Байланыс желілері)
3 869,8
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (Электрмен жабдықтау желілері)
13 363,7
Ақмол ауылындағы көп пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерді абаттандыру және салу (абаттандыру)
152 469,3
Тайтөбе ауылын электірлендіру (2-кезек)
200 000,0
Аққайың ауылының жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
91 282,0
Ақмол ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
62 487,0
Ыбырай Алтынсарин ауылында газ тарату желілері мен жеткізуші газ құбырының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
41 958,0
Қаражар ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
42 789,0
Қараөткел ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
118 209,0
Қосшы ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
57 406,0
Қызыл суат ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
56 145,0
Тайтөбе ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
50 133,0
Талапкер ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
101 769,0
"Нурлы" тұтыну кооперативінде жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

33 607,0
на устройство игровых площадок в селах Косшы (Лесная поляна), Караоткель
20 000,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
3 048 922,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
34 800,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы (электроснабжение)
59 848,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы (благоустройство территорий)
45 440,0
Благоустройство многоквартирного жилого комплекса "Курылтай" в селе Косшы
33 220,0
"Многоквартирный жилой комплекс, расположенный Акмолинская область, Целиноградский район, Косшынский сельский округ, село Косшы, учетный квартал 018, земельный участок 1160. Генеральный план. Корректировка"
70 000,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (тепловые сети, наружные сети водоснабжение и канализации, наружные сети связи)
3 869,8
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (Сети электроснабжения)
13 363,7
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (Благоустройство)
152 469,3
Электроснабжение в селе Тайтюбе (2 очередь)
200 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Аккайын
91 282,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Акмол
62 487,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Ыбырая Алтынсарина
41 958,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каражар
42 789,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Караоткель
118 209,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Косшы
57 406,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Кызыл суат
56 145,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Тайтюбе
50 133,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
101 769,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в потребительском кооперативе "Нурлы"

29 964,7
Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
7 936,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
102 389,0
Ақмол ауылының көше-жол желісін салу
150 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу
134 245,0
"Қосшы Қуат" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
44 924,0
Қосшы ауылының Абай көшесінің көше-жол желісін салу
841 800,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
404 084,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
272 813,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
300 000,0
Қаражар ауылындағы жаңа құрылысты электрмен жабдықтау
18 672,0
Аққайың ауылының жаңа құрылысын электрмен жабдықтау
1 209,0
Қабанбай батыр ауылының жаңа құрылысын электрмен жабдықтау
9 588,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қараөткел ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
30 320,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қосшы ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
26 680,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қаражар ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
20 430,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Шұбар ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
18 754,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылында электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы
16 357,0
Нижне-Романовский кен орынын бастап Қосшы ауылында дейін су алғыш құрылыстарын және су өткізгіш салу
100 000,0
"Целиноград Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
47 892,0
"Целиноград коммуналдық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
80 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту
121 700,0
Ішкі көздерінің қаражатынан кредиттер, соның ішінде:
1 000 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (2-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (5-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (6-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (9-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (10-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (19-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (20-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (21-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (25-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (26-позиция)
100 000,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 4 тамыздағы
№ 56/11-7 шешіміне
4-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
6-қосымша
2021 жылға арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы, соның ішінде:

29 964,7
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
7 936,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол
102 389,0
Строительство улично-дорожной сети села Акмол
150 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер
134 245,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Косшы Куат"
44 924,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы, улица Абая
841 800,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы (2 очередь)
404 084,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
272 813,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
300 000,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар
18 672,0
Электроснабжение новой застройки села Аккайын
1 209,0
Электроснабжение новой застройки села Кабанбай батыра
9 588,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Караоткель
30 320,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Косшы
26 680,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Каражар
20 430,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Шубар
18 754,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Рахымжана Кошкарбаева
16 357,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до села Косшы
100 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград Су Арнасы"
47 892,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноградская коммунальная служба"
80 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол
121 700,0
Кредиты из средств внутренних займов, в том числе на:
1 000 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 2)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 5)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 6)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 9)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 10)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 19)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 20)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 21)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 25)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 26)
100 000,0
Приложение 4 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 4 августа
2021 года № 56/11-7
Приложение 6 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:

13 267 318,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
4 746 882,0
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдар жұмыскерлерінің жалақысын көтеру
13 232,0
халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеру
7 000,0
Софиевка ауылындағы Мәдениет үйін күрделі жөндеу
451 913,0
Қараөткел ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
1 000 000,0
Қараөткел ауылының 2-кезең кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
272 000,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
922 542,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін күрделі жөндеу
340 000,0
Талапкер ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
938 395,0
Целиноград ауданы Софиевка ауылының кіреберіс жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
801 800,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
8 520 436,0
Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау желілері)
290 302,0
Қабанбай батыр ауылының сумен жабдықтау желілерін салу (Нұрлы Жер бағдарламасы бойынша)
232 430,0
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (жылу желілері, сыртқы су құбыры және кәрізі, байланыс желілері)
39 372,0
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
120 273,0
Аққайың ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
114 067,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
700 000,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
650 000,0
Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
1 040 162,0
Қараөткел ауылындағы №1 учаскені, №2 учаскені сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
400 000,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
555 778,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
913 076,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
769 601,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (1-кезек)
567 879,0
Талапкер ауылының көше- жол желісін салу (2-кезек)
200 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту
866 265,0

13 267 318,0
Целевые текущие трансферты, в том числе на:
4 746 882,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания
13 232,0
на повышение заработной платы работников центров занятости населения
7 000,0
Капитальный ремонт дома культуры в селе Софиевка
451 913,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Караоткель
1 000 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Караоткель (2 этап)
272 000,0
Капитальный ремонт внутри поселковых дорог с подъездной дорогой села Рахымжана Кошкарбаева
922 542,0
Капитальный ремонт улично-дорожной сети села Косшы
340 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Талапкер
938 395,0
Капитальный ремонт внутри поселковых дорог с подъездной дорогой села Софиевка
801 800,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
8 520 436,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол (сети теплоснабжения)
290 302,0
Строительство сетей водоснабжения (по программе Нурлы Жер) села Кабанбай батыра
232 430,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (тепловые сети, наружные сети водоснабжение и канализации, наружные сети связи)
39 372,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (сети электроснабжения)
120 273,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Аккайын
114 067,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Коянды
700 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Шубар
650 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
1 040 162,0
Строительство сетей водоснабжения, участок № 1, участок № 2 в селе Караоткель
400 000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол
555 778,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы (2 очередь)
913 076,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
769 601,0
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель (1-я очередь)
567 879,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2-я очередь)
200 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол
866 265,0