Шортанды ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 наурыздағы № А-3/31 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8377 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Шортанды ауданы әкімдігінің "Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 маусымдағы № А-15/141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6725 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
Шортанды ауданы әкімдігінің "Шортанды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № А-15/141 "Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7831 болып тіркелген, 2020 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндеттерін
уақытша атқарушы
К.Урынбасаров

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 5 марта 2021 года № А-3/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 марта 2021 года № 8377
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Шортандинского района:
постановление акимата Шортандинского района "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района" от 28 июня 2018 года № А-15/141 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6725, опубликовано 26 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
постановление акимата Шортандинского района "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Шортандинского района от 28 июня 2018 года № А-15/141 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района" от 21 апреля 2020 года № А-4/70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7831, опубликовано 22 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
К.Урынбасаров