Шортанды ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № А-4/110 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 мамырда № 8491 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 06.10.2022 № А-9/222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 06.10.2022 № А-9/222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 06.10.2022 № А-9/222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Шортанды ауданы әкімдігінің "Шортанды ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № А-5/101 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7177 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жектекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 06.10.2022 № А-9/222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі Г.Касенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С.Ерғалиев
Шортанды ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "21" мамырдағы
№ А-4/110 қаулысына
1 қосымша
Шортанды ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шортанды кенті
Шортанды кенті, Абылай хан және 30 лет Победы көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық;
Шортанды кенті, Бейбітшілік және Михаил Лермонтов көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық
2
Жолымбет кенті
Жолымбет кенті, Александр Пушкин көшесі, 1, кент орталығындағы стенд; Жолымбет кенті, Шоқан Уәлиханов көшесі, 31, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Жолымбет кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Научный кенті

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21 мая 2021 года № А-4/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 мая 2021 года № 8491.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Шортандинского района Акмолинской области от 06.10.2022 № А-9/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шортандинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Шортандинского района Акмолинской области от 06.10.2022 № А-9/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 06.10.2022 № А-9/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 4 мая 2019 года № А-5/101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7177).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления акимата Шортандинского района Акмолинской области от 06.10.2022 № А-9/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района Г.Касенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шортандинской
районной территориальной
избирательной комиссии
С.Ергалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "21" мая 2021 года
№ А-4/110
Места для размещения агитационных печатных материалов в Шортандинском районе
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Шортанды
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Абылай хана и 30 лет Победы;
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Бейбитшилик и Михаила Лермонтова
2
поселок Жолымбет
поселок Жолымбет, улица Александра Пушкина, 1, стенд в центре поселка;
поселок Жолымбет, улица Шокана Уалиханова, 31, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Жолымбет отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
3
поселок Научный

Научный кенті, Мерей көшесі, 9а/4, "Тұлпар" дүкенінің жанындағы тұғырлық
4
Пригородное ауылы
Пригородное ауылы, Школьная көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Пригородный ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Камышенка ауылы
Камышенка ауылы, Абай көшесі, 23 А, "Камагро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
6
Андреевка ауылы
Андреевка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 23, бойындағы стенд
7
Октябрьское ауылы
Октябрьское ауылы, Жастар көшесі, 9, бойындағы стенд
8
Петровка ауылы
Петровка ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 23 А, бойындағы стенд
9
Белое Озеро ауылы
Белое Озеро ауылы, Достық көшесі, 28 Б, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Қара-Адыр бекеті
Қара-Адыр бекеті, Элеваторная көшесі, 11, "Алтын Дан 2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
11
Новокубанка ауылы
Новокубанка ауылы, Почтовая көшесі, 11, Шортанды ауданының "Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Алтайское ауылы
Алтайское ауылы, Болашақ көшесі, 16, "Колосок" дүкені ғимаратының жанындағы стенд
13
Раевка ауылы
Раевка ауылы, Абай көшесі, 29, "Любава" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
Раевка ауылы, Абай көшесі, 24 А, "Керемет" дүкені ғимаратының жанындағы стенд
14
Егемен ауылы
Егемен ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 13, "Нур Астық Kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
15
Гуляй Поле ауылы
Гуляй Поле ауылы, Школьная көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Гуляй Поле ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Новограф ауылы
Новограф ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалық жүйе" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Новоселовка ауылы
Новоселовка ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Новоселовка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Новопервомайское ауылы
Новопервомайское ауылы, Достық көшесі, 7, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Новопервомайка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19
Қаратөбе ауылы
Қаратөбе ауылы, Орталық көшесі, 7, бойындағы стенд
20
Ошақ ауылы
Ошақ ауылы, Желтоқсан көшесі, 9, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
21
Бектау ауылы
Бектау ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Бектау ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
22
Конкрынка ауылы
Конкрынка ауылы, Қаныш Сатбаев көшесі, 4, "Бектау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асхана ғимаратының жанындағы стенд
23
Мықтыкөл ауылы
Мықтыкөл ауылы, Райымбек батыр көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Мықтықөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
24
Бозайғыр ауылы
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 39 Б, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 41, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
25
Төңкеріс бекеті
Төңкеріс бекеті, Сәкен Сейфуллин көшесі, 8 В, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
26
Ключи ауылы

поселок Научный, улица Мерей, 9а/4, тумба у магазина "Тулпар"
4
село Пригородное
село Пригородное, улица Школьная, 3, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Пригородное отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
5
село Камышенка
село Камышенка, улица Абая, 23 А, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Камагро"
6
село Андреевка
село Андреевка, стенд по улице Мухтара Ауэзова, 23
7
село Октябрьское
село Октябрьское, стенд по улице Жастар, 9
8
село Петровка
села Петровка, стенд по улице Джамбула Джабаева, 23 А
9
село Белое Озеро
село Белое Озеро, улица Достык, 28 Б, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
10
станция Кара-Адыр
станция Кара-Адыр, улица Элеваторная, 11, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Алтын Дан 2030"
11
село Новокубанка
село Новокубанка, улица Почтовая, 11, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Новокубанского сельского округа" Шортандинского района
12
село Алтайское
село Алтайское, улица Болашак, 16, стенд у здания магазина "Колосок"
13
село Раевка
село Раевка, улица Абая, 29, стенд у здания магазина "Любава";
село Раевка, улица Абая, 24 А, стенд у здания магазина "Керемет"
14
село Егемен
село Егемен, улица Джамбула Джабаева, 13, стенд у здания медицинского пункта товарищества с ограниченной ответственностью "Нур Астык Kz"
15
село Гуляй Поле
село Гуляй Поле, улица Школьная, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Гуляй Поле отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
16
село Новографское
село Новографское, улица Бейбитшилик, 16, стенд у здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Шортандинского района
17
село Новоселовка
село Новоселовка, улица Сакена Сейфуллина, 20, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новоселовка отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
18
село Новопервомайское
село Новопервомайское, улица Достык, 7, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Новопервомайка отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
19
село Каратюбе
село Каратюбе, стенд по улице Орталык, 7
20
село Ошак
село Ошак, улица Желтоксан, 9, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
21
село Бектау
село Бектау, улица Динмухамеда Кунаева, 3, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бектау отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
22
село Конкрынка
село Конкрынка, улица Каныша Сатбаева, 4, стенд у здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Бектау"
23
село Мыктыколь
село Мыктыколь, улица Райымбек батыра, 12, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Мыктыколь отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
24
село Бозайгыр
село Бозайгыр, улица Ляна, 39 Б, стенд у здания врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
село Бозайгыр, улица Ляна, 41, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
25
станция Тонкерис
станция Тонкерис, улица Сакена Сейфуллина, 8 В, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
26
село Ключи

Ключи ауылы, Бірлік көшесі, 27 және Ынтымақ көшесі, 5 Б қиылысындағы стенд
27
Дамса ауылы
Дамса ауылы, Құрмет көшесі, 6, Шортанды ауданының "Дамса ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Дамса ауылы, Александр Велижанцев көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Дамса ауылының В.П.Кузьмин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
28
Степное ауылы
Степное ауылы, Сарыарқа көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Степной ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Степное ауылы, Сарыарқа және Асар көшелерінің қиылысындағы стенд
Шортанды ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "21" мамырдағы
№ А-4/110 қаулысына
2 қосымша
Шортанды ауданында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 06.10.2022 № А-9/222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

село Ключи, стенд на пересечении улицы Бирлик, 27 и улицы Ынтымак, 5 Б
27
село Дамса
село Дамса, улица Курмет, 6, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Дамсинского сельского округа" Шортандинского района;
село Дамса, улица Александра Велижанцева, 25, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени В.П. Кузьмина села Дамса отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
28
село Степное
село Степное, улица Сарыарка, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Степное отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области";
село Степное, стенд на пересечении улиц Сарыарка и Асар
Приложение 2
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "21" мая 2021 года
№ А-4/110
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Шортандинском районе
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 06.10.2022 № А-9/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).