Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылуы туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 7С-10/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 шілдеде № 23695 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Бурабай ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-50/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5233 болып тіркелген);
2) "Сот шешімімен Бурабай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-23/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6319 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық
мәслихаттың хатшысы
М.Нурпанова

О признании утратившими силу некоторых решений Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2021 года № 7С-10/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2021 года № 23695
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурабайского районного маслихата:
1) "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Бурабайскому району" от 25 декабря 2015 года № 5С-50/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5233);
2) "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Бурабайского района" от 22 декабря 2017 года № 6С-23/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6319).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
М.Нурпанова