Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-70/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 7С-14/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 желтоқсанда № 25535 болып тіркелді
Бурабай аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-70/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8303 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17960711,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2905848,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56315,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 232577,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14765971,5 мың теңге;
2) шығындар – 17949840,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38703,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60865,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22162,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 351651,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 351651,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -379483,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -379483,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-70/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2021 года № 7С-14/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25535
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-70/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8303) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17960711,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2905848,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56315,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 232577,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14765971,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17949840,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38703,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60865,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22162,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 351651,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 351651,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -379483,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379483,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
351651,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
351651,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0,0
02
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-379483,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
379483,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 7С-14/1 шешіміне
2 қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-70/1 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
сома мың теңге
1
2
Барлығы
10744248,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3703512,8
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
392078,3
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, соның ішінде:
114591,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
95286,0
кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, соның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
19305,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
27725,2
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
17193,5
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
5162,0
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
6254,0
Spina bifida диагнозы бар мүгедек балаларды бір рет пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз ету
248,0
еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
59160,4
жалақыны және жастар тәжірибесін ішінара субсидиялауға
20903,0
Қазақстан Республикасының Үкіметімен анықталған өңірлерге өз еркімен қоныс аударған тұлғаларға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
2655,4
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасыларының мүшелері, аз қамтылған жұмысқа жарамды мүгедектерге мемлекеттік грантатарды ұсынуға
17502,0
Қоғамдық жұмыстар
18100,0
халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік әлеуметтік ұйымдарында арнайы әлеуметтік қызметтерді ұсынатын қызметкерлердің жалақыларына қосымша ақы төлеуге
23480,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге

487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
351651,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
351651,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0,0
02
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-379483,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
379483,0
Приложение 2 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 30 ноября
2021 года № 7С-14/1
Приложение 4 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-70/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
10744248,1
Целевые текущие трансферты
3703512,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
392078,3
на выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
114591,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
95286,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
19305,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27725,2
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
17193,5
на оказание услуг специалиста жестового языка
5162,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
6254,0
на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
248,0
на развитие рынка труда, в том числе:
59160,4
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
20903,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
2655,4
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17502,0
Общественные работы
18100,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счҰт трансфертов из республиканского бюджета
23480,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия

12200,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды жүзеге асыруға
4607,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
2837,0
көп балалы аналараға және көп балалы отбасының балаларына жеңілдікпен жүруді қамтамасыз етуге
1767,2
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3400,0
ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
32772,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыстар бойынша консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
18721,0
Ұлы Отан соғысының Жеңіс күніне орай бірыңғай материалдық көмекті төлеуге
3000,0
стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
43227
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
895,1
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналарға және 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
7519,1
Чернобыль атом электр станциясындағы аварияны жою қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1484,8
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың "Еңбек" бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
2917,0
Тәуелсіздік күнінің 30 жылдығын мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
2917,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
128142,0
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
27513,0
Орталық аудандық кітапхананы ағымдағы жөндеу, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Набережная көшесі, 79
5040,0
Бурабай ауданы Зеленобор ауылында қызметкерлерге жалақыларын төлеуге және Мәдениет үйін күтіп-ұстауға
17689,0
Бурабай ауданы Оқжетпес ауылының Мәдениет үйіне дыбыс және жарық жабдықтарын сатып алу
7783,7
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі 38 мекенжайы бойынша орналасқан аудандық мәдениет үйі ғимаратын бөлшектеу (бұзу)
60146,3
Зеленобор ауылында Мәдениет үйін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

12200,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
4607,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
2837,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1767,2
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3400,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
32772,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
18721,0
на выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
3000,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счҰт целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
43227
в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
895,1
на выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
7519,1
на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
1484,8
в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства "Енбек" на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
2917,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
2917,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
128142,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
27513,0
текущий ремонт центральной районной библиотеки, город Щучинск, улица Набережная, 79, Бурабайский район
5040,0
на оплату труда сотрудников и содержания здания Дома культуры села Зеленый бор Бурабайского района
17689,0
Приобретение звукового и светового оборудования в Дом культуры села Окжетпес Бурабайского района
7783,7
Демонтаж (снос) здания районного Дома культуры, расположенного по адресу: Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай хана 38
60146,3
Разработка проектно-сметная документация для проведения капитального ремонта Дома культуры села Зеленый Бор Бурабайского района

4973,0
Бурабай кентінде кітапхана ғимаратын ағымдағы жөндеу
4997,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1017132,6
Бурабай ауданының Щучинск қаласында аулаларды абаттандыру
74989,9
Бурабай ауданының Щучинск қаласының ықшам ауданын абаттандыру, Набережная көшесі, 79/2 учаскесі
61233,5
Бурабай ауданының Щучинск қаласының Мұқтар Әуезов көшесі, 83 бойынша ауланы абаттандыру
8433,2
Бурабай ауданының Бурабай кентінде мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учакелерін және жылжымайтын мүлікті алу
537097,0
Бурабай кентін абаттандыру
6279,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
115125,5
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
19806,3
Бурабай кентінде 1 линия көшесі бойында тұрақ алаңын орнату (абаттандыру)
0,0
Бурабай кентінде Советская көшесі 12 ауласын абаттандыру
17000,0
Бурабай кентін санитариямен қамтамасыз ету
6178,6
Зеленый бор кентіндегі Цой көшесіндегі жылу желілері мен су құбырларын ағымдағы жөндеу
64660,1
Бурабай кентінің жылу желілері мен су құбырларын ағымдағы жөндеу
46909,2
Бурабай кентіндегі орталық қазандықтағы қазандықтарды ағымдағы жөндеу
46312,0
Электрмен жабдықтауды техникалық қызмет көрсету
13107,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2008606,4
Бурабай ауданының Зеленый Бор-Мәдениет жолын орташа жөндеу
217858,9
Ақмола облысы Бурабай ауданының Зеленый Бор ауылының жолдарын орташа жөндеу
103869,7
Бурабай ауданының Первомайское ауылында М.Д. Досанов, Ыбырай Алтынсарин көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
19283,7
Бурабай ауданының Златополье ауылында Рабочая, Степная, Новостройки, Пролетарская көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
18015,4
Ақмола облысы Бурабай ауданының Сарыбұлақ ауылына дейінгі Щучинск-Бурабай автожолының қиылысынан жолды ағымдағы жөндеу
80973,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласының көшелерін орташа жөндеу
310135,5
Бурабай ауданы Баянбай ауылының Целинная және Юбилейная көшелеріндегі сүт кешенінен Баянбай ауылына дейінгі автомобиль жолын орташа жөндеу
41661,2
Бурабай ауданы Жасыл ауылының Элеваторная, Школьная, Лесная көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
57523,1
Бурабай ауданы Атамекен ауылының Абай көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеу
20963,2
Ақмола облысы Бурабай ауданы Златополье ауылындағы Интернациональная, Зеленая, Центральная көшелеріндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу

4973,0
Текущий ремонт здания библиотеки поселке Бурабай
4997,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1017132,6
Благоустройство дворов (улица Ауэзова 39, Ауэзова 45, Ауэзова 55, Ауэзова 57, Ауэзова 59, Боровская 85, Едомского 34, Морозова 34, Морозова 47, Морозова 49, мкр. Горный 7, Кирова 55) в городе Щучинске Бурабайского района
74989,9
Благоустройство микрорайона в городе Щучинске Бурабайского района, улица Набережная, участок 79/2
61233,5
Благоустройство двора по улице Мухтара Ауэзова, 83 города Щучинска Бурабайского района
8433,2
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных потребностей в поселке Бурабай Бурабайского района
537097,0
Благоустройство поселка Бурабай
6279,5
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
115125,5
Ремонт объектов коммунальной собственности
19806,3
Устройство (благоустройство) парковочной площадки по ул. 1 линия в поселке Бурабай
0,0
Благоустройство двора улицы Советская 12 в поселке Бурабай
17000,0
Обеспечение санитарии поселка Бурабай
6178,6
Текущий ремонт тепловых сетей и водопровода по улицы Цоя в поселке Зеленый бор
64660,1
Текущий ремонт тепловых сетей и водопровода в поселке Бурабай
46909,2
Текущий ремонт котлов на центральной котельной в поселке Бурабай
46312,0
Техническое обслуживание элетроснабжения
13107,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2008606,4
Средний ремонт дороги Зеленый Бор-Мадениет Бурабайского района
217858,9
Средний ремонт дорог улиц села Зеленый Бор, Бурабайского района Акмолинской области
103869,7
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам М.Д. Досанова, Ыбырая Алтынсарина в селе Первомайское Бурабайского района
19283,7
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Рабочая, Степная, Новостройки, Пролетарская в селе Златополье Бурабайского района
18015,4
Текущий ремонт дороги до села Сарыбулак Бурабайского района, Акмолинской области от пересечения с автодорогой Щучинск-Бурабай
80973,0
Средний ремонт улиц города Щучинск Бурабайского района
310135,5
Средний ремонт автомобильной дороги от молочного комплекса до села Баянбай автомобильной дороги по улице Целинная и Юбилейная села Баянбай Бурабайского района
41661,2
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Элеваторная, Школьная, Лесная, села Жасыл Бурабайского района
57523,1
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Абая села Атамекен, Бурабайского района
20963,2
Средний ремонт автомобильных дорог по улиц Интернациональная, Зеленая, Центральная в села Златополье Бурабайского района

23143,0
Бурабай ауданы Савинка ауылындағы Центральная, Мир, Садовая көшелері бойынша орташа жөндеу
28954,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінде Советская көшесі (100 метр) және Казахстанская көшесі (500 метр) бойынша орташа жөндеу
12888,7
Ақмола облысы Бурабай ауданы Златополье ауылының Рабочая көшесіндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу
5644,9
Ақмола облысы Бурабай ауданы Обалы ауылының Алтынсарин және Жастар көшелерін орташа жөндеу
11509,5
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қарашілік ауылының Ленин, Мир және Школьная көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
31682,5
Ақмола облысы Бурабай ауданы корнекті ауылының Мир, Абай және Гагарин көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
37878,1
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру
802372,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен "Бурабай-Қатаркөл" 0-20 км автомобиль жолын күрделі жөндеу
802372,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға
184250,0
Қатаркөл ауылында автомобиль жолдарын орташа жөндеу
160335,0
Мәдениет ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23915,0
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
0,0
материалдық-техникалық базаны нығайтуға
0,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
95188,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2188,0
мемлекеттік қызметшілердің жалақыларын төлеуге
93000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және дін істері бөлімі
1500,0
сыбайлас жемқорлыққа қарса тақырыпта мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1500,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
6940735,3
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4849847,3
Ақмола облысы Бурабай ауданының Қатаркөл көлінің маңында орналасқан балаларды сауықтыру орталықтарының су құбырларын салу
914525,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласының магистральдық су құбыры желілерін (4-кезек) қайта жаңарту және салу (99 километр)
749463,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында кварталішілік кәріз желілерін салу (99 километр)
1190297,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласының нөсер кәрізін салу
452246,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Бурабай кентінде су бұру желілері (ІІІ кезек) коллектор және кәріздік сорғы станциялары
39546,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінде тазарту құрылыстарын салу
0,0
Щучинск қаласында Сәкен Сейфуллин көшесі бойынша көше жарығын салу
0,0
Щучинск қаласында Амангелді Иманов, Қанай би көшелері бойынша көше жарығын салу
0,0
Щучинск қаласында Мичурин, Морозов, Шоқан Уәлиханов көшелері бойынша көше жарығын салу
0,0
Щучинск қаласында Трудовая, Коммунистическая көшелері бойынша көше жарығын салу
0,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласының "Заречный" ықшам ауданында су құбыры желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу

23143,0
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Центральная, Мира, Садовая в селе Савинка Бурабайского района
28954,0
Средний ремонт по улице Советская (100 метров) и улице Казахстанская (500 метров) в поселке Бурабай Бурабайского района
12888,7
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Рабочая села Златополье Бурабайского района Акмолинской области
5644,9
Средний ремонт по улицам Алтынсарина и Жастар села Обалы Бурабайского района Акмолинскорй области
11509,5
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Ленина, Мира и Школьная с Карашилик Бурабайского района Акмолинской области
31682,5
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Мира, Абая и Гагарина села Корнекты Бурабайского района Акмолинской области
37878,1
Финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
802372,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги "Бурабай-Катарколь" 0-20 км за счҰт целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
802372,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счҰт целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
184250,0
Средний ремонт автомобильных дорог в селе Катарколь
160335,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Мадениет
23915,0
Аппарат акима Бурабайского района
0,0
на укрепление материально-технической базы
0,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
95188,0
на увеличение размера подъемного пособия
2188,0
на оплату труда государственных служащих
93000,0
Отдел внутренней политики и по делам религий района (города областного значения)
1500,0
на размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
1500,0
Целевые трансферты на развитие
6940735,3
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4849847,3
Строительство водопроводов детских оздоровительных центров, расположенных в районе озера Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
914525,0
Реконструкция и строительство магистральных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области (96,4 километров)
749463,0
Строительство внутриквартальных канализационных сетей города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области (99 километров)
1190297,0
Строительство ливневой канализации города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области
452246,0
Сети водоотведения (ІІІ очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
39546,0
Строительство очистных сооружений в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
0,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улице Сакена Сейфуллина
0,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улицам Амангельды Иманова, Канай би
0,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улицам Мичурина, Морозова, Шокана Уалиханова
0,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улицам Трудовая, Коммунистическая
0,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в микрорайоне "Заречный" города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области

100000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылының жеке тұрғын үй құрылысы учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу. Су құбыры
148775,1
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында "Заречный" ықшам ауданыныда су құбыры желілерін салу
44391,0
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы Қанай би көшесі, Геологическая көшесінің қиылысы (№ 3 позиция) көшесі мекенжайы бойынша бес қабатты 50 пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы желілерсіз)
0,0
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы "Заречный" ықшам ауданы 1 линия, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйді салу
156638,9
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Нижняя көшесі (№ 1 позиция) мекенжайы бойынша тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйді салу" жобасына сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10241,6
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Нижняя көшесі (№ 3 позиция) мекенжайы бойынша тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйді салу" жобасына сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10241,6
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Нижняя көшесі (№ 2 позиция) мекенжайы бойынша тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйді салу" жобасына сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10241,6
"Ақмола облысы Бурабай ауданының Наурызбай батыр ауылында су құбыры желілерін қайта жаңарту" жобасына сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4313,0
"Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында 400 орынға аудандық Мәдениет үйін салу" жобасына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
19088,5
Щучинск қаласының су бұру желілері мен объектілерін қайта салу (81,9 километр)
0,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жылу желілерін салу (3-кезек)
39630,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің электр желілерін салу
24500,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Садовая көшесі, Златополье мекенжайы бойынша жаңадан енгізілетін көшені жарықтандыруды салу
10501,0
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Мәдениет ауылы, Жақашев көшесі мекенжайы бойынша спорт кешенін салу (Ауыл-Ел бесігі)
231111,0
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласының су бұру желілері мен объектілерін қайта жаңарту
500000,0
Бурабай ауданы Баянбай ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға сараптама қорытындысымен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8456,0
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қ. Заречный 5 линия шағын ауданы (1-позиция) мекенжайы бойынша бес қабатты тұрғын үйдің құрылысына сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

100000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к участкам индивидуального жилищного строительства села Зеленый Бор Бурабайского района Акмолинской области. Водопровод.
148775,1
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в микрорайоне "Заречный" в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области
44391,0
Строительство пятиэтажного 50 квартирного жилого дома по адресу: улица Канай би, пересечение улицы Геологическая (позиция 3) город Щучинск, Бурабайский район, Акмолинской области (без наружных сетей)
0,0
Строительство пятиэтажного 60 квартирного жилого дома по адресу: микрорайон "Заречный" 1 линия, участок 101Б, город Щучинск, Акмолинской области
156638,9
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома по адресу улица Нижняя (позиция № 1), город Щучинск, Акмолинской области"
10241,6
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома по адресу улица Нижняя (позиция № 3), город Щучинск, Акмолинской области"
10241,6
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома по адресу улица Нижняя (позиция № 2), город Щучинск, Акмолинской области"
10241,6
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Реконструкция водопроводных сетей в селе Наурызбай батыра Бурабайского района Акмолинской области"
4313,0
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство районного Дома культуры на 400 мест в городе Щучинск Бурабайского района Акмолинской области"
19088,5
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск (81,9 километров)
0,0
Строительство тепловых сетей поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области (3 очередь)
39630,0
Строительство электрических сетей поселка Бурабай Бурабайского района (1-я очередь)
24500,0
Вновь вводимое уличное освещение по адресу село Златополье, улица Садовая Бурабайского района Акмолинской области
10501,0
"Строительство спортивного комплекса по адресу: Акмолинская область, Бурабайский район, село Мадениет, улица Жакашева" (Ауыл-Ел бесігі)
231111,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
500000,0
Разработка проектно-сметной документации с заключением экспертизы проекта "Реконструкция водопроводных сетей в селе Баянбай Бурабайского района"
8456,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы на "Строительство пятиэтажного жилого дома по адресу: микрорайон Зарченый 5 линия (позиция 1) город Щучинск Бурабайского района Акмолинской области"

3439,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
177544,0
Бурабай кентіндегі қазандықты өнімділігі 10 гигакалория/сағатына екі қазандыққа кеңейту
128260,0
"Бурабай Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын арттыру
49284,0
"Бурабай Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын арттыру
0,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1913344,0
Бурабай ауданының Текекөл көлінің айналасында "Шабақты көлінің солтүстік айналма жолы" жолына дейін автожол салу
1515700,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласының Горный ықшам ауданында 800 орынды мектепке кіреберіс жолды салу
0,0
"Ақмола облысы Бурабай ауданының Бурабай кенті Кенесары көшесінің жол желісін дамытуды салу және қайта жаңарту" жұмыс жобасын түзету
10000,0
Бурабай ауданының Ішкі істер басқармасының кавалериялық взводының ғимаратына жол салу
20000,0
Бурабай ауданының Аудандық ішкі істер бөлімінің ғимаратына жол салу
0,0

3439,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
177544,0
Расширение котельной в поселке Бурабай на два котла производительностью по 10 гигакалория/час
128260,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурабай Су Арнасы"
49284,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурабай Жылу"
0,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1913344,0
Строительство автодороги вокруг озера Текеколь до дороги "Северный обход озера Чебачье" Бурабайского района
1515700,0
Строительство подъездной дороги к школе на 800 мест в микрорайоне Горный города Щучинск Бурабайского района
0,0
Корректировка рабочего проекта "Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области, улица Кенесары"
10000,0
Строительство дороги к зданию кавалерийского взвода Управления внутренних дел Бурабайского района
20000,0
Строительство дороги к зданию Районного отдела внутренних дел Бурабайского района
0,0

Бурабай кентінде жол желісін дамытуды салу және қайта жаңарту (3-кезек). Автомобиль жолдары. 5-желі көшесі Бурабай ауданы
0,0
Бурабай кентінің жол желісін дамытуды салу және қайта жаңарту (ІІІ кезек). Автомобиль жолдары. 1-линия көшесі
367644,0
Бюджеттік кредиттер
160865,5
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
60865,5
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
60865,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100000,0

Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай (3 очередь) Автомобильные дороги улица 5-линия Бурабайский район
0,0
Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай (III очередь) Автомобильные дороги. Улица 1-я линия
367644,0
Бюджетные кредиты
160865,5
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60865,5
для реализации мер социальной поддержки специалистов
60865,5
Отдел строительства района (города областного значения)
100000,0

Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы Қанай би көшесі, Геологическая көшесінің қиылысы (№ 3 позиция) көшесі мекенжайы бойынша бес қабатты 50 пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы желілерсіз)
100000,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 7С-14/1 шешіміне
3 қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-70/1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
774704,9
Төмен тұрған бюджеттерге ағымдағы нысаналы трансферттер
774704,9
соның ішінде:
Облыстық бюджет трансферттері есебінен:

Строительство пятиэтажного 50 квартирного жилого дома по адресу: улица Канай би, пересечение улицы Геологическая (позиция 3) город Щучинск, Бурабайский район, Акмолинской области (без наружных сетей)
100000,0
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 30 ноября
2021 года № 7С-14/1
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-70/1
Целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2021 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
774704,9
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
774704,9
в том числе:
За счет трансфертов областного бюджета:

472475,1
Ауданның жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
413017,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
106550,5
Ақмола облысы Бурабай ауданының Первомайское ауылында М.Д. Досанов, Ыбырай Алтынсарин көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
19283,7
Ақмола облысы Бурабай ауданының Златополье ауылында Рабочая, Степная, Новостройки, Пролетарская көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
18015,4
Бурабай ауданы Златополье ауылындағы Интернациональная, Зеленая, Центральная көшелеріндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу
23143,0
Бурабай ауданы Савинка ауылындағы Центральная, Мир, Садовая көшелері бойынша орташа жөндеу
28954,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Златополье ауылының Рабочая көшесіндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу
5644,9
Ақмола облысы Бурабай ауданы Обалы ауылының Алтынсарин және Жастар көшелерін орташа жөндеу
11509,5
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
103869,7
Ақмола облысы Бурабай ауданының Зеленый Бор ауылының көше жолдарын орташа жөндеу
103869,7
Бурабай кенті әкімінің аппараты
12888,7
Бурабай ауданының Бурабай кентінде Советская көшесі (100 метр) және Казахстанская көшесі (500 метр) бойынша орташа жөндеу
12888,7
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
78486,3
Бурабай ауданы Жасыл ауылының Элеваторная, Школьная, Лесная көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
57523,1
Бурабай ауданы Атамекен ауылының Абай көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеу
20963,2
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
41661,2
Бурабай ауданы Баянбай ауылының Целинная және Юбилейная көшелеріндегі сүт кешенінен Баянбай ауылына дейінгі автомобиль жолын орташа жөндеу
41661,2
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
69560,6
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қарашілік ауылының Ленин, Мир және Школьная көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
31682,5
Ақмола облысы Бурабай ауданы корнекті ауылының Мир, Абай және Гагарин көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
37878,1
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29458,1
Бурабай кенті әкімінің аппараты
29458,1
Бурабай кентін абаттандыру
6279,5
Бурабай кентінде 1 линия көшесі бойында тұрақ алаңын орнату (абаттандыру)
0,0
Бурабай кентінде Советская көшесі 12 ауласын абаттандыру
17000,0
Бурабай кентін санитариямен қамтамасыз ету
6187,6
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
30000,0
Щучинск қаласы, Бурабай кенті және ауданның ауылдық округ әкімдерінің аппаратына
30000,0
мемлекеттік қызметшілердің жалақыларын төлеуге
30000,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға
184250,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және атвомобиль жолдары бөлімі
184250,0
Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
160335,0
Қатаркөл ауылында автомобиль жолдарын орташа жөндеу
160335,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
23915,0
Мәдениет ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23915,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен:

472475,1
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
413017,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
106550,5
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам М.Д. Досанова, Ыбырая Алтынсарина в селе Первомайское Бурабайского района Акмолинской области
19283,7
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Рабочая, Степная, Новостройка, Пролетраская в селе Златополье Бурабайского района Акмолинской области
18015,4
Средний ремонт автомобильных дорог по улиц Интернациональная, Зеленая, Центральная в села Златополье Бурабайского района
23143,0
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Центральная, Мира, Садовая в селе Савинка Бурабайского района
28954,0
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Рабочая села Златополье Бурабайского района Акмолинской области
5644,9
Средний ремонт по улицам Алтынсарина и Жастар села Обалы Бурабайского района Акмолинскорй области
11509,5
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
103869,7
Средний ремонт улиц дорог села Зеленый бор Бурабайского района Акмолинской области
103869,7
Аппарат акима поселка Бурабай
12888,7
Средний ремонт по улице Советская (100 метров) и улице Казахстанская (500 метров) в поселке Бурабай Бурабайского района
12888,7
Аппарат акима сельского округа Атамекен
78486,3
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Элеваторная, Школьная, Лесная, села Жасыл Бурабайского района
57523,1
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Абая села Атамекен Бурабайского района
20963,2
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
41661,2
Средний ремонт автомобильной дороги от молочного комплекса до села Баянбай автомобильной дороги по улице Целинная и Юбилейная села Баянбай Бурабайского района
41661,2
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
69560,6
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Ленина, Мира и Школьная села Карашилик Бурабайского района Акмолинской области
31682,5
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Мира, Абая и Гагарина села Корнекты Бурабайского района Акмолинской области
37878,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района
29458,1
Аппарат акима поселка Бурабай
29458,1
Благоустройство поселка Бурабай
6279,5
Устройство (благоустройство) парковочной площадки по улице 1 линия в поселке Бурабай
0,0
Благоустройство двора ул.Советская 12 в поселке Бурабай
17000,0
Обеспечение санитарии поселка Бурабай
6178,6
Аппарат акима Бурабайского района
30000,0
Аппаратам акима города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов района
30000,0
на оплату труда государственных служащих
30000,0
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
184250,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
184250,0
Аппарат акима Катаркольского сельского округа
160335,0
Средний ремонт автомобильных дорог в селе Катарколь
160335,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
23915,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Мадениет
23915,0
За счет средств местного бюджета:

117979,8
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
54749,7
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
13231,4
"Бурабай ауданының Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін күтіп-ұстау
13231,4
Бурабай кенті әкімінің аппараты
8035,1
атқару құжаттарын, сот актілерін орындауға
8035,1
Успенюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
275,0
жаңадан қабыланған әкімнің біліктілігін арттыруға
275,0
Щучинск қаласы, Бурабай кенті және ауданның ауылдық округ әкімдерінің аппаратына
33208,2
мемлекеттік қызметшілердің жалақыларын төлеуге
33208,2
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
51644,8
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
17809,0
Златополье ауылында су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
17809,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
9461,8
Дмитриевка ауылының Ленин көшесі бойынша көше жарығын орнату
1458,0
Дмитриевка ауылының Интернациональная көшесі бойынша көше жарығын орнату
1032,9
Қарашілік ауылының Ленин көшесі бойынша көше жарығын орнату
1282,2
Көрнекті ауылының Абай Құнанбаев, Гагарин көшелері бойынша көше жарығын орнату
1458,0
Кіндікқарағай ауылының Орталық көшесі бойынша көше жарығын орнату
1317,9
Кіндікқарағай ауылында кәріздік су құбыры станциясын ағымдағы жөндеу
2912,8
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
4560,0
"Қалалық спорт" алаңын абаттандыруға
4560,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
190,0
"Успеноюрьевка ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнатуға" жер учаскесін ресімдеу қызметін төлеуге
190,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
15424,0
мерекелік безендіруге (мұз фигураларын тұрғызу, МАФ, қаланы декоративтік-жарықпен безендіру, қаланың қарлы қалашығы)
15424,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
4200,0
Мұз қалашығына
4200,0
Ауданның жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11585,3
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
11085,3
Ақмола облысы Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің Дмитриевка ауылында кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу
11085,3
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
"Бурабай ауданының Успеноюрьевка ауылында кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу" техникалық құжаттаманы әзірлеу бойынша қызметті төлеуге
500,0

117979,8
Аппарат акима Бурабайского района
54749,7
Аппарат акима города Щучинска
13231,4
Содержание коммунального государственного учреждения "Отдел городского хозяйства города Щучинск"
13231,4
Аппарат акима поселка Бурабай
8035,1
на исполнение исполнительных документов, судебных актов
8035,1
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
275,0
на повышение квалификации вновь избранного акима
275,0
Аппаратам акима города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов района
33208,2
на оплату труда государственных служащих
33208,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района
51644,8
Аппарат акима Златопольского сельского округа
17809,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Златополье
17809,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
9461,8
Установка уличного освещения по улице Ленина села Дмитриевка
1458,0
Установка уличного освещения по улице Интернациональная села Дмитриевка
1032,9
Установка уличного освещения по улице Ленина села Карашилик
1282,2
Установка уличного освещения по улицам Абая, Гагарина села Корнекты
1458,0
Установка уличного освещения по улице Орталык села Киндиккарагай
1317,9
Текущий ремонт насосной водопроводной станции в селе Киндиккарагай
2912,8
Аппарат акима города Щучинска
4560,0
Благоустройство площадки "Городошный спорт"
4560,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
190,0
На оплату услуги по оформлению земельного участка на "Устройство футбольного поля и тренажерной площадки в селе Успеноюрьевка"
190,0
Аппарат акима города Щучинск
15424,0
на праздничное оформление (возведение ледовых фигур, МАФ, декаративно-световое оформление города, снежного городка города)
15424,0
Аппарат акима поселка Бурабай
4200,0
на ледовый городок
4200,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
11585,3
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
11085,3
Средний ремонт дорог внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Дмитриевка Урумкайского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
11085,3
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
500,0
На оплату услуги по разработке технической документации на "Средний ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Успеноюрьевка Бурабайского района"
500,0