Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 мамырдағы № 161 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 мамырда № 8296 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 16, 69-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өтінішінің және облыстық жер комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы № 8-2 хаттамасының негізінде Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен Ақтөбе облысының Темір, Мұғалжар, Байғанин аудандарында жалпы көлемі 17,4906 гектар жер учаскелеріне "Кеңқияқ-Атырау" магистральды мұнай құбырын пайдалану үшін 49 жыл мерзімге меншік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 мая 2021 года № 8296
В соответствии со статьями 16, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Западная трубопроводная компания "МунайТас" и протокола областной земельной комиссии от 22 октября 2020 года № 8-2, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельные участки общей площадью 17,4906 гектаров для эксплуатации магистрального нефтепровода "Кенкияк-Атырау" товариществом с ограниченной ответственностью "Северо-Западная трубопроводная компания "МунайТас" сроком на 49 лет в Темирском, Мугалжарском, Байганинском районах Актюбинской области без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Темір, Мұғалжар, Байғанин аудандарының әкімдеріне осы қаулыны мүдделі тұлғалардың назарына жеткізсін және осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Акимам Темирского, Мугалжарского, Байганинского районов довести настоящее постановление до сведения заинтересованных лиц и принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 мамырдағы № 161 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелері
Жер учаскелерінің санаты
Меншік иелерінің және жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы көлемі, гектар
Ұзындығы, метр
Темір ауданы
1.
Елді мекен жері
Кеңқияқ ауылдық округі
Кеңқияқ ауылының жерлері

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Приложение к постановлению акимата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 161
Земельные участки, на которые устанавливается публичный сервитут
Категория земельных участков
Наименование собственников и землепользователей
Общая площадь, гектар
Протяженность, метр
Темирский район
1.
Земли населенного пункта
Земли села Кенкияк
Кенкиякского сельского округа