Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 33 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 мамырда № 8297 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.

Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе
Решение маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 мая 2021 года № 8297.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений города Актобе согласно приложению.

2. "Ақтөбе облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Актюбинского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Актюбинского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области.