2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 69 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 тамызда № 24127 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығымен бекітілген, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 тіркелген), Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларының 6-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах
Решение маслихата Актюбинской области от 26 августа 2021 года № 69. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2021 года № 24127
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353), Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

1. 2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов
Ақтөбе облыстық мәслихатының
2021 жылғы 26 тамыздағы № 69
шешіміне қосымша
2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі

1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата А. Нугманов
Приложение к решению
Актюбинского областного
маслихата от 26 августа 2021
года № 69
Перечень социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах

146 872 891
170 478 950
Ескертпе:
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушы "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың" шығындарын бюджет есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығы
ММ – Мемлекеттік мекеме
АҚ – Акционерлік қоғамы
ШЖҚ МКК – Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

146 872 891
170 478 950
Примечание:
Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" от 25 августа 2015 года № 883
ГУ – Государственное учреждение
АО – Акционерное общество
ГКП на ПХВ – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью