Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 "Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттарына субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 294 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24210 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 "Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттарына субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8057 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттарын және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттырудың субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.";
көрсетілген қаулы мынадай мазмұндағы 1.1.-тармақпен толықтырылсын:
"1.1. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год"
Постановление акимата Актюбинской области от 2 сентября 2021 года № 294. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24210. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8057) следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, нормативов субсидий, критериев к получателям субсидий и сроков подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Актюбинской области на 2021 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
" 1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению."
указанное постановление дополнить пунктом 1.1. следующего содержания:
"1.1. Утвердить нормативы субсидий, критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Актюбинской области на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
указанное постановление дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 294 қаулысына 1-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттырудың субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 2 сентября 2021 года № 294
Приложение к постановлению акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51
Объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год
Направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясомолочное скотоводство
1
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон

13 772 224,0
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 294 қаулысына 2-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 қаулысына 2-қосымша
Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 басқа арналған субсидия нормативі, теңге
Өлшемшарттары
Өтінім беру мерзімі
1
Сүтті және сүтті етті бағыттағы ірі қара малдың аналық басы
бас

13 772 224,0
Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 2 сентября 2021 года № 294
Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51
Нормативы субсидий, критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Актюбинской области на 2021 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 голову, тенге
Критерии
Срок подачи заявки
1
Маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления
голова

120 000
өтінім берген сәтте (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) меншікті аналық басының 600 бастан кем емес болуы
Ағымдағы жылғы 1 қыркүйектен бастап 20 желтоқсанға дейін
2
Ірі қара малдың аналық басы
бас
30 000
1) өтінім берген сәтте (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) меншікті аналық басының 50 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
3
Ұсақ малдың аналық басы
бас
5 000
1) өтінім берген сәтте (12 айдан асқан аналықтардың) меншікті аналық басының ешкінің аналығы 50 бастан қойлардың 300 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
4
Маралдардың аналық басы
бас
10 000

120 000
наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) на момент подачи заявки не менее 600 голов
С 1 сентября по 20 декабря текущего года
2
Маточное поголовье крупного рогатого скота
голова
30 000
1) наличие собственного маточного поголовья коров и телок старше 18 месяцев на момент подачи заявки не менее 50 голов;
2) наличие пастбищ
3
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
голова
5 000
1) наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (маток старше 12 месяцев) не менее 300 голов овец и 50 голов маточного поголовья коз;
2) наличие пастбищ
4
Маточное поголовье маралов
голова
10 000

өтінім берген сәтте (24 айдан асқан аналықтардың) меншікті аналық басының 75 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
5
Жылқылардың аналық басы
бас
20 000
1) өтінім берген сәтте (аналық жылқының жасы 36 айдан) меншікті аналық басының 50 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
6
Түйелердің аналық басы
бас
20 000
1) өтінім берген сәтте (аналық бастың жасы 36 айдан) меншікті аналық басының 50 бастан кем емес болуы;

наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (маток старше 24 месяцев) не менее 75 голов;
2) наличие пастбищ
5
Маточное поголовье лошадей
голова
20 000
1) наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (возраст маточного поголовья от 36 месяцев) не менее 50 голов;
2) наличие пастбищ
6
Маточное поголовье верблюдов
голова
20 000
1) наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (возраст маточного поголовья от 36 месяцев) не менее 50 голов;