Ақтөбе облысының Мәртөк ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 399 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 88 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25783 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 2), 3) тармақшаларына сәйкес және Мәртөк ауданының өкiлдi және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТI:
1. Мәртөк ауданының Жайсаң ауылдық округі Жаңатаң ауылының бағыныстылығы өзгертіліп, Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округінің әкімшілік бағыныстылығына берілсін.
2. Мәртөк ауданының Жайсаң ауылдық округінің әкімшілік шекаралары оның әкімшілік шекараларынан жалпы ауданы 2700 гектар Жаңатаң ауылының жерін алып тастау жолымен өзгертіліп, Мәртөк ауданының Жайсаң ауылдық округінің әкімшілік шекаралары жалпы ауданы 53999 гектар болып белгіленсін.
3. Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округінің әкімшілік шекаралары оның әкімшілік шекараларына жалпы ауданы 2700 гектар Жаңатаң ауылының жерін енгiзу жолымен өзгертіліп, Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округінің әкімшілік шекаралары жалпы ауданы 26495 гектар болып белгіленсін.
4. Осы бірлескен Ақтөбе облысы әкімдігінің қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Мартукского района Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 9 декабря 2021 года № 399 и решение маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2021 года № 88. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25783
В соответствии с подпунктами 2), 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения представительных и исполнительных органов Мартукского района, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить подчиненность села Жанатан Жайсанского сельского округа Мартукского района, передав в административное подчинение Мартукского сельского округа Мартукского района.
2. Изменить административные границы Жайсанского сельского округа Мартукского района путем исключения из его административных границ земли села Жанатан общей площадью 2700 гектаров, установив административные границы Жайсанского сельского округа Мартукского района общей площадью 53999 гектаров.
3. Изменить административные границы Мартукского сельского округа Мартукского района путем включения в его административные границы земли села Жанатан общей площадью 2700 гектаров, установив административные границы Мартукского сельского округа Мартукского района общей площадью 26495 гектаров.
4. Настоящее совместное постановление акимата Актюбинской области и решение Актюбинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Секретарь областного маслихата А. Нугманов