Ақтөбе облыстық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26309 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 431 "Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік қатынастар тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6264 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Актюбинского областного маслихата
Решение маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2021 года № 109. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26309
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 19 июня 2019 года № 431 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных сообщений Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6264) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 576 "2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік мәні бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7801 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 576 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7801) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.