2022-2024 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 113 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25823 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 83 723 877,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 458 395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 334 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 637 736 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 293 192,9 мың теңге;
2) шығындар – 91 797 878,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 607 944 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 884 717 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 276 773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 168 319,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 168 319,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 8 850 263,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 8 850 263,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 6 650 330 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 744 509 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 944 442,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 22.12.2022 № 219 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-бабына сәйкес, 1-тармағының 1), 2) тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 38 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 38 пайыз;
3) мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.

Об утверждении бюджета города Актобе на 2022-2024 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 113. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25823. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 723 877,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 458 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 334 554 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 637 736 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 293 192,9 тысяч тенге;
2) затраты – 91 797 878,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 607 944 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 884 717 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 276 773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 168 319,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 168 319,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 850 263,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 850 263,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 6 650 330 тысяч тенге;
погашение займов – 8 744 509 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 944 442,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 22.12.2022 № 219 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1), 2) пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022 - 2024 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 38 процентов;
2) по социальному налогу 38 процентов;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора 100 процентов;
4) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляются полностью в бюджет города Актобе.

4. Қазақстан Республикасының "2022 - 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының (әрі қарай - Заңы) 9-бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 60 000 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 46 302 теңге;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 063 теңге;
4) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 36 018 теңге.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:

4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 - 2024 годы" (далее - Закон) установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 46 302 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
с 1 апреля 2022 года:

1) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 48 032 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 37 389 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 06.06.2022 № 166 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

1) минимальный размер пенсии – 48 032 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 06.06.2022 № 166 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть в городском бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из республиканского бюджета, согласно приложению 4.

6. 2022 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 1 022 266 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
А. Даржанова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 113 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті

6. Учесть в городском бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из областного бюджета, согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2022 год в сумме 1 022 266 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата города Актобе А. Даржанова
Приложение 1 к решению маслихата города Актобе от 15 декабря 2021 года № 113
Бюджет города Актобе на 2022 год

88 062,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88 062,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
88 062,5
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
37 310,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37 310,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 833,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
35 477
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
992 882,9
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
992 882,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
855 523,5
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
855 523,5
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
137 359,4
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 385,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 973,9
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
8 397 745,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 801 592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 801 592
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 801 592
2
Әлеуметтік көмек
5 636 895,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 356 895,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
970 332,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 803,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 140 120
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
206 954,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
382 451,8
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
31 126,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
2 471 952
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
152 155,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

88 062,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88 062,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
88 062,5
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
37 310,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37 310,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 833,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
35 477
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
992 882,9
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
992 882,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
855 523,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
855 523,5
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
137 359,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
118 385,5
003
Капитальные расходы государственного органа
18 973,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 397 745,3
1
Социальное обеспечение
1 801 592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 801 592
005
Государственная адресная социальная помощь
1 801 592
2
Социальная помощь
5 636 895,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 356 895,6
002
Программа занятости
970 332,1
006
Оказание жилищной помощи
1 803,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 140 120
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
206 954,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
382 451,8
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
31 126,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 471 952
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
152 155,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

280 000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
280 000
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
959 257,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
959 257,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 150,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 701,1
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
121 775,3
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
371 205,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
232 553,2
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
39 872
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
28 784 905,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18 804 084,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 781 755,8
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10 781 755,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 935 503
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 871 210,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
49 292,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
15 000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
50 635
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 635
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
36 190,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 046,1
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
144,7
2
Коммуналдық шаруашылық
2 221 029,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 696 364,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
348 650,1
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
121 352,3
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

280 000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
280 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
959 257,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
959 257,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
175 150,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 000
021
Капитальные расходы государственного органа
13 701,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
121 775,3
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
371 205,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
232 553,2
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
39 872
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 784 905,2
1
Жилищное хозяйство
18 804 084,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 781 755,8
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 781 755,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 935 503
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 871 210,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49 292,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
50 635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
50 635
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
36 190,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
36 046,1
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
144,7
2
Коммунальное хозяйство
2 221 029,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 696 364,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
348 650,1
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
121 352,3
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

3 306 048
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 113 шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 22.12.2022 № 219 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
20 423 470
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 239 517
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
184 272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 767
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 767
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
68 068
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
52 571
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 095 693
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 431 286
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
191 557
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
121 364
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
693 406
Жұмыспен қамту бағдарламасы
544 541
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
61 221
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 318
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
884 717
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
884 717
Нысаналы даму трансферттері
16 183 953
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 184 686
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 184 686
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 999 267
Көлік инфрақұрылымын дамыту
5 273 344
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

3 306 048
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 15 декабря 2021 года № 113
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2022 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 22.12.2022 № 219 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
20 423 470
Целевые текущие трансферты
4 239 517
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
184 272
Аппарат акима района (города областного значения)
6 767
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
6 767
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
68 068
Поддержка культурно-досуговой работы
52 571
Функционирование районных (городских) библиотек
15 497
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 095 693
Государственная адресная социальная помощь
1 431 286
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
191 557
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
121 364
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
693 406
Программа занятости
544 541
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
61 221
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 318
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
884 717
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
884 717
Целевые трансферты на развитие
16 183 953
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 184 686
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 184 686
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 999 267
Развитие транспортной инфраструктуры
5 273 344
Развитие системы водоснабжения и водоотведения