2021 жылға Әйтеке би ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 06 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 қаңтарда № 8021 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9, 27 баптарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген бұйрығына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Айтекебийскому району на 2021 год
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 20 января 2021 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2021 года № 8021. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010, акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2021 жылға Әйтеке би ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Әйтеке би ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 97 "Әйтеке би ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5531 тіркелген, 2017 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Айтекебийскому району на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Айтекебийского района:
1) постановление акимата Айтекебийского района от 25 мая 2017 года № 97 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Айтекебийскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5531, опубликованное 22 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

2) Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 97 "Әйтеке би ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5817 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

2) постановление акимата Айтекебийского района от 21 декабря 2017 года № 246 "О внесении изменений в постановление акимата Айтекебийского района от 25 мая 2017 года № 97 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Айтекебийскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5817, опубликованное 16 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

3. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

5. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Ермаганбетов
Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 06 қаулысына қосымша
2021 жылға Әйтеке би ауданы бойынша мүгедектер үшін ұйымдар бөлінісінде жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санынан %)
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі

5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Айтекебийского района Д. Ермаганбетов
Приложение к постановлению акимата Айтекебийского района от 20 января 2021 года № 06
Квота рабочих мест для инвалидов по Айтекебийскому району на 2021 год в разрезе организаций
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Государственное учреждение "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области"