Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 "2021 – 2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 101 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25237 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7845 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 071 510,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 193 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 346 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 430 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 865 599,6 мың теңге;
2) шығындар – 7 350 506,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 897,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 105 012,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 115 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 501 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021 - 2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2021 года № 101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25237. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 501 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7845) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 071 510,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 193 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 346 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 865 599,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7 350 506,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 897,5 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 105 012,5 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 28 115 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 893,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 893,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 105 012,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 115 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 278 995,9 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 893,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 893,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 105 012,5 тысяч тенге;
погашение займов – 28 115 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 278 995,9 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

47609,4
2
Әлеуметтiк көмек
408019,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
408019,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
238717,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23642
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48079,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
56951,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40629
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
66651,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66651,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметт
54968,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
594
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1610,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9028,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
333527,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
133426
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
133426
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
31000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1614
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100812
2
Коммуналдық шаруашылық
185111,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
185111,1
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
75886,8
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
8492
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100732,3
3
Елді-мекендерді көркейту
14990
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

47609,4
2
Социальная помощь
408019,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
408019,2
002
Программа занятости
238717,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23642
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48079,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56951,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40629
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
66651,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66651,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54968,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450
021
Капитальные расходы государственного органа
594
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1610,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9028,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
333527,1
1
Жилищное хозяйство
133426
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
133426
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
31000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1614
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100812
2
Коммунальное хозяйство
185111,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
185111,1
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
75886,8
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8492
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
100732,3
3
Благоустройство населенных пунктов
14990
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)