Әйтеке би аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25276 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5816 тіркелген);
2) "Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 180 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 14 қазандағы № 326 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6422 тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев

О признании утратившими силу некоторых решений Айтекебийского районного маслихата
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2021 года № 104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25276
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Айтекебийского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 22 декабря 2017 года № 180 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5816);
2) "О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 180 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"" от 14 октября 2019 года № 326 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6422).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев