Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округі Аққұм елді мекенінің көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Аққұм елді мекені халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 3 қорытындысы негізінде, Жабасақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жабасақ ауылдық округінің Аққұм елді мекеніндегі "Темірбек Жүргенов" көшесі "Кенесары хан" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Әйтеке би ауданының Жабасақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жабасақ ауылдық
округінің әкімі
А. Акмурзин

О переименовании улицы в населенном пункте Аккум Жабасакского сельского округа Айтекебийского района
Решение акима Жабасакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2021 года № 8203
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения населенного пункта Аккум и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 23 декабря 2020 года № 3, аким Жабасакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Темирбека Жургенева" в населенном пункте Аккум Жабасакского сельского округа на улицу "Кенесары хан".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жабасакского сельского округа Айтекебийского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жабасакского
сельского округа
А. Акмурзин