Байғанин аудандық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 10 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 ақпанда № 8035 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Байғанин аудандық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі К. Утаров
Байғанин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 10 қаулысына қосымша
Байғанин аудандық әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 "Байғанин ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5272 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 наурызда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған);
2. Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 23 қарашадағы № 213 "Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 "Байғанин ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5725 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
3. Байғанин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 43 "Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 "Байғанин ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5986 болып тіркелген, 2019 жылғы 20 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Байганинского района
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 26 января 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 февраля 2021 года № 8035
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Байганинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байганинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Байганинского района К. Утаров
Приложение к постановлению акимата Байганинского района от 26 января 2021 года № 10
Перечень некоторых постановлении акимата Байганинского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5272, опубликованное 18 марта 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз");
2. Постановление акимата Байганинского района от 23 ноября 2017 года № 213 "О внесении изменений в постановление акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Байганинскому району на 2017 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5725, опубликованное 22 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. Постановление акимата Байганинского района от 5 марта 2019 года № 43 "О внесении изменения в постановление акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5986, опубликованное 20 марта 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

4. Байғанин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 71 "Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 "Байғанин ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7078 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған).

4. Постановление акимата Байганинского района от 24 апреля 2020 года № 71 "О внесении изменения в постановление акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7078, опубликованное 30 апреля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).