Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 "2021-2023 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 26 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 8228 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 "2021-2023 жылдарға арналған Cартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7894 болып тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "23 477" сандары "29 506,0" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі - "22 068" сандары "28 097,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармашасында:
шығындар - "23 477" сандары "30 959,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "0" саны "- 1 453,0" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "0" саны "1 453,0" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - "0" саны "1 453,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 411 "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2021 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2021 года № 8228. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 411 "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7894, опубликованное 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "23 477" заменить цифрами "29 506,0":
поступления трансфертов - цифры "22 068" заменить цифрами "28 097,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "23 477" заменить цифрами "30 959,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-1 453,0";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (исползование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "1 453,0":
используемые остатки бюджетных средств - цифру "0" заменить цифрами "1 453,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 26 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 31 марта 2021 года № 26
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 411
Бюджет Сартогайского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ