Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 39 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 8288 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7859 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 928 644,0" сандары "6 060 644,0" сандарымен ауыстырылсын:
салықтық түсімдер - "4 331 246,0" сандары "4 460 032,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "6 837,0" сандары "8 051,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "1 575 778,0" сандары "1 577 778,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 129 184,8" сандары "6 261 184,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 апреля 2021 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 мая 2021 года № 8288. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7859) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 928 644,0" заменить цифрами "6 060 644,0":
налоговые поступления - цифры "4 331 246,0" заменить цифрами "4 460 032,0";
поступления от продажи основного капитала - цифры "6 837,0" заменить цифрами "8 051,0";
поступления трансфертов - цифры "1 575 778,0" заменить цифрами "1 577 778,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 129 184,8" заменить цифрами "6 261 184,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 39 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 29 апреля 2021 года № 39
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396
Байганинский районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2 802,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 700,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
632 845,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
142 400,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 400,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142 400,0
2
Әлеуметтiк көмек
463 581,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
463 581,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
298 760,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 268,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
223,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 602,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 342,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
50 043,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 343,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 864,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 864,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 839,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 025,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
244 000,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
51 455,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
51 455,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 100,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 005,9
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8 350,0
2
Коммуналдық шаруашылық
186 203,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 802,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 700,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
632 845,2
1
Социальное обеспечение
142 400,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 400,0
005
Государственная адресная социальная помощь
142 400,0
2
Социальная помощь
463 581,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
463 581,0
002
Программа занятости
298 760,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 268,0
006
Оказание жилищной помощи
223,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 602,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 342,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 043,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 343,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 864,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 864,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 839,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 025,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
244 000,9
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
51 455,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
51 455,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 100,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 005,9
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8 350,0
2
Коммунальное хозяйство
186 203,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)