Байғанин аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 44 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23316 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7859 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 260 702 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 635 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 783 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 051 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 602 836 мың теңге;
2) шығындар – 6 461 242,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 708 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 342,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 342,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 87 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 708 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 200 540,8 мың теңге.".
8-тармақ:
келесідей мазмұндағы 5), 6), 7), 8) және 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) санаторлық-курорттық емделуге;
6) есту протездеу қызметтеріне;
7) қосалқы компенсаторлық құралдарға;
8) арнаулы жүріп-тұру құралдарына;
9) протездік-ортопедиялық құралдарға.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 396
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 17 июня 2021 года № 44. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23316. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 396 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7859) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 6 260 702 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 635 032 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 783 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 051 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 602 836 тысяч тенге;
2) затраты – 6 461 242,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 802 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 708 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -254 342,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 342,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 87 510 тысяч тенге;
погашение займов – 33 708 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 200 540,8 тысяч тенге.".
пункт 8:
дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8) и 9) следующего содержания:
"5) на санаторно-курортное лечение;
6) на услуги по слухопротезированию;
7) на вспомогательные компенсаторные средства;
8) на специальные средства передвижения;
9) на протезно-ортопедические средства.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2 802
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
647 454,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
129 340,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 340,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
129 340,2
2
Әлеуметтiк көмек
491 250
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
491 250
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
305 940
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 268
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
223
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 602
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 342
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
70 532
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 343
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 864,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 864,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 839,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 025
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
310 559
1
Тұрғын үй шаруашылығы
95 715,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
95 715,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 100
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
77 265,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8 350
2
Коммуналдық шаруашылық
208 501,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 802
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
647 454,4
1
Социальное обеспечение
129 340,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 340,2
005
Государственная адресная социальная помощь
129 340,2
2
Социальная помощь
491 250
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
491 250
002
Программа занятости
305 940
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 268
006
Оказание жилищной помощи
223
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 602
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 342
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
70 532
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 343
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 864,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 864,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 839,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 025
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
310 559
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
95 715,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
95 715,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 100
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
77 265,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8 350
2
Коммунальное хозяйство
208 501,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)