Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 101 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қаңтарда № 26385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ырғыз аудандық мәслихатының "Ырғыз аудандық мәслихатының "Ырғыз ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 10 қарашадағы № 104 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5702 болып тіркелген);
2) Ырғыз аудандық мәслихатының "Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы № 104 "Ырғыз ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6621 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Қызбергенов

О признании утратившими силу некоторых решений Иргизского районного маслихата
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 31 декабря 2021 года № 101. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2022 года № 26385
В соответсвии с пунктом 2 статьи 27 Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следющие решения Иргизского районного маслихата:
1) решение Иргизского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Иргизскому району" от 10 ноября 2017 года № 104 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5702);
2) решение Иргизского районного маслихата "О внесении изменения в решение Иргизского районного маслихата от 10 ноября 2017 года № 104 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Иргизскому району" от 25 декабря 2019 года № 262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6621).
2. Настоящее решение действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Иргизского
районного маслихата
Н. Қызбергенов