Терісаққан ауылдық округі Жаңаталап ауылында орналасқан "Сахи" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 8241 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 маусымдағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 23.06.2021 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 2-11-3/75 ұсынысы негізінде, Терісаққан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты, Терісаққан ауылдық округі Жаңаталап ауылында орналасқан "Сахи" шаруа қожалығының аумағында карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылдық округінің әкімі А. Клютов

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Сахи" расположенного в селе Жанаталап Терисакканского сельского округа
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 15 апреля 2021 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 апреля 2021 года № 8241. Утратило силу решением акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 23 июня 2021 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 23.06.2021 № 18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 апреля 2021 года № 2-11-3\75, аким Терисакканского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Сахи" расположенного в селе Жанаталап Терисакканского сельского округа, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Терисакканского
сельского округа
А. Клютов