Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округінің Саржансай ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 8280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде және халықтың пiкiрiн ескере отырып, Тәңірберген ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәңірберген ауылдық округінің Саржансай ауылының атаусыз көшесіне, схемалық картаға сәйкес "Есет Көкіұлы" атауы берілсін.
2. "Мәртөк ауданының Тәңірберген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тәңірберген ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А. Нурушева
Тәңірберген ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне қосымша
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Есет Көкіұлы" атауын беру туралы схемалық карта

О присвоении наименования безымянной улице села Саржансай сельского округа Танирберген Мартукского района
Решение акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 27 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 апреля 2021 года № 8280
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Актюбинской областной ономастической комиссии от 26 марта 2021 года № 1 и с учетом мнения населения, исполняющий обязанности акима сельского округа Танирберген РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Есет Көкіұлы" безымянной улице села Саржансай сельского округа Танирберген, согласно схематической карте.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Танирберген Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мартукского районапосле его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Танирбергенского сельского округа
А. Нурушева
Приложение к решению Исполняющий обязанности акима Танирбергенского сельского округа от 27 апреля 2021 года № 5
Схематическая карта о присвоении наименования "Есет Көкіұлы" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген