Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округі Жанатан ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25807 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Жанатан ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округі Жанатан ауылының "Шаруа" көшесі - "Жерұйық" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жайсаң ауылдық
округінің әкімі
Б. Коптлеуов

О переименовании улицы села Жанатан Жайсанского сельского округа Мартукского района
Решение акима Жайсанского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 8 декабря 2021 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25807
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Жанатан и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Шаруа" - на улицу "Жерұйық" села Жанатан Жайсанского сельского округа Мартукского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жайсанского
сельского округа
Б. Коптлеуов