Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 наурыздағы № 55 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 8082 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 ақпандағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 09.02.2024 № 28 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына және 71-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тау-Кен Самұрық" ұлттық тау-кен компаниясы" акционерлік қоғамымен пайдалы қазбаларды барлау үшін, Мұғалжар ауданы Қайыңды және Егіндібұлақ ауылдық округтері аумақтарында орналасқан жалпы алаңы 6600 гектар және 4200 гектар жер учаскелеріне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2026 жылдың 27 маусымына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Мұғалжар ауданы бойынша жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі А. Шериязданов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 1 марта 2021 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2021 года № 8082. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 9 февраля 2024 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2024 № 28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 и пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельные участки расположенные на территории Кайындинского и Егиндибулакского сельских округов Мугалжарского района общей площадью 6600 гектаров и 4200 гектаров без изъятия у землепользователей, для разведки полезных ископаемых Акционерным обществом "Национальная горнорудная компания "Тау-Кен Самрук", сроком до 27 июня 2026 года.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений по Мугалжарскому району" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района А. Шериязданов