Мұғалжар аудандық маслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8111 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7872 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "16 684 304,0" сандары "16 846 135,2" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "6 068 642,0" сандары "6 230 473,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "16 684 304,0" сандары "16 846 206,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "-5 349,0" сандары "-5 419,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "5 349,0" сандары "5 419,9" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "71,8" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ:
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымын жақсарту бойынша іс-шараларды іске асыруға – 23 031,0 мың теңге.";
10 тармақ:
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымын жақсарту бойынша іс-шараларды іске асыруға – 108 154 ,0 мың теңге.";
11 тармақ:
мынадай мазмұндағы 12), 13),14) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Шеңгелші ауылындағы су желілері мен ғимараттарының құрылысын салуға – 1 000,0 мың теңге;
13) Қожасай ауылындағы су желілері мен ғимараттарының құрылысын салуға – 1 000,0 мың теңге;
14) Еңбек ауылдық округі Басшили ауылындағы Ынтымақ көшесіндегі жеткізілім және елді мекенішілік газ құбырының құрылысына (№ 315 разъезд) –28 644,0 мың теңге.";
13 тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 533 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 10 марта 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2021 года № 8111. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 533 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7872, опубликованное 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры – "16 684 304,0" заменить цифрами "16 846 135,2";
поступления трансфертов – "6 068 642,0" заменить цифрами "6 230 473,2";
в подпункте 2):
затраты – цифры "16 684 304,0" заменить цифрами "16 846 206,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-5 349,0" заменить цифрами "-5 419,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "5 349,0" заменить цифрами "5 419,9";
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "71,8";
пункт 7:
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на реализацию мероприятий по улучшению социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"– 23 031,0 тысяч тенге.";
пункт 10:
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на реализацию мероприятий по улучшению социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" – 108 154,0 тысяч тенге.";
пункт 11:
дополнить подпунктами 12), 13), 14) следующего содержания:
"12) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Шенгелши – 1 000,0 тысяч тенге;
13) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Кожасай – 1 000,0 тысяч тенге;
14) на строительство подводящего и внутрипоселкового газопровода по улице Ынтымак в селе Басшили Енбекского сельского округа (разъезд № 315) – 28 644,0 тысяч тенге.";
в пункте 13:

"209 900,0" сандары "28 933,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К. Бектұрғанов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова

цифры "209 900,0" заменить цифрами "28 933,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Мугалжарского
районного маслихата
К. Бектұрғанов
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова

54 038,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
54 038,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13 365,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
40 673,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 257 069,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
207 051,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
207 051,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
207 051,0
2
Әлеуметтiк көмек
999 163,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
999 163,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
609 226,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 585,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 420,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161 587,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66 959,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
93 125,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 261,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 855,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 855,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 602,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
642,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 210,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 401,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 709 912,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 614 581,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
560 073,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
560 073,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

54 038,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
54 038,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13 365,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
40 673,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 257 069,0
1
Социальное обеспечение
207 051,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
207 051,0
005
Государственная адресная социальнаяпомощь
207 051,0
2
Социальная помощь
999 163,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
999 163,0
002
Программа занятости
609 226,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 585,0
006
Оказание жилищной помощи
6 420,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161 587,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 959,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93 125,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 261,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 855,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 855,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 602,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
642,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 210,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 401,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 709 912,0
1
Жилищное хозяйство
1 614 581,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
560 073,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
560 073,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

94 134,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31 805,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 405,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 400,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
62 329,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 152,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
47 177,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
385 044,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
385 044,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 930,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
28 930,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
356 114,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
356 114,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 347,0
6
Жер қатынастары
32 076,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32 076,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 058,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 018,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 000,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 271,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 271,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 271,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 466,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 466,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 466,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

94 134,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
31 805,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23 405,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 400,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
62 329,0
001
Услуг по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 152,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
47 177,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
385 044,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
385 044,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 930,0
036
Развитие газотранспортной системы
28 930,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
356 114,0
036
Развитие газотранспортной системы
356 114,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 347,0
6
Земельные отношения
32 076,0
463
Отдел земельных отношений района (города областногозначения)
32 076,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 058,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 018,0
004
Организация работ по зонированию земель
6 000,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 271,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 271,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 271,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 466,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 466,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 466,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)