Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 541 "2021-2023 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8185 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 541 "2021-2023 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7938 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшасында:
шығындар – "70 365,0" сандары "71 438,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0,0" сандары "- 1 073,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0,0" сандары "1 073,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "1 073,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 541 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 марта 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2021 года № 8185. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 541 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7938, опубликованное 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
затраты – цифры "70 365,0" заменить цифрами "71 438,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "- 1 073,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "1 073,6";
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "1 073,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Ғабдолов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 25 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Мугалжарского районного маслихата
Ж. Ғабдолов
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению Мугалжарского районного маслихата от 25 марта 2021 года № 25