2022-2024 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 122 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26078 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 553 695,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 223 973,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 922 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 674 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 270 126,4 мың теңге;
2) шығындар – 17 352 897,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 802 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 120 984 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102 182 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 818 004,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 818 004,1 мың теңге:
қарыздар түсімі –117 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 102 182 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 802 402,1 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 254 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылы ауданның бюджетіне салықтардан түсетін жалпы соманы бөлу мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша – 80 %;
2) әлеуметтік салық бойынша– 80 %;
3) мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 50 %.
3. 2022 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі 2 388 000 мың теңге сомасында болып ескерілсін.
4. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге 6 137 755 мың теңге ескерілсін.
5. Қазақстан Республикасының "2022–2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 60 000 теңге;

Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2022-2024 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 22 декабря 2021 года № 122. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26078. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Мугалжарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 553 695,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 223 973,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 922 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 674 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 270 126,4 тысяч тенге;
2) затраты –17 352 897,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 802 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 120 984 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102 182 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 818 004,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 818 004,1 тысяч тенге:
поступление займов – 117 784 тысяч тенге;
погашение займов – 102 182 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 802 402,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18.11.2022 № 254 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить в районном бюджете на 2022 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых источника выплаты – 80 %;
2) по социальному налогу – 80 %;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора 50 %.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год размер бюджетного изъятия в областной бюджет в размере 2 388 000 тысяч тенге;
4. Учесть в районном бюджете на компенсацию потерь областного бюджета 6 137 755 тысяч тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 - 2024 годы" установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;

2) зейнетақының ең төмен мөлшері – 46 302 теңге;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 063 теңге;
4) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 36 018 теңге.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 60 000 теңге;
2) зейнетақының ең төменгі мөлшері – 48 032 мың теңге;
3) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
4) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 37 389 теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.06.2022 № 213 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 138 596 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қандыағаш қаласы әкімі аппараты – 3 247 мың теңге;
Ембі қаласы әкімі аппараты – 4 595 мың теңге;
Жем қаласы әкімі аппараты – 9 937 мың теңге;
Ақкемер ауылдық округі әкімі аппараты – 9 699 мың теңге;
Батпақкөл ауылдық округі әкімі аппараты – 8 907 мың теңге;
Еңбек ауылдық округі әкімі аппараты – 3 854 мың теңге;
Мұғалжар ауылы әкімі аппараты – 12 594 мың теңге
Ащысай ауылдық округі әкімі аппараты – 7 768 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылдық округі әкімі аппараты – 17 307 мың теңге;
Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімі аппараты – 12 115 мың теңге;
Жұрын ауылдық округі әкімі аппараты – 8 694 мың теңге;
Қайынды ауылдық округі әкімі аппараты – 9 104 мың теңге;
Құмжарған ауылдық округі әкімі аппараты – 9 893 мың теңге;
Құмсай ауылдық округі әкімі аппараты - 12 472 мың теңге;
Талдысай ауылдық округі әкімі аппараты – 8 410 мың теңге.
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепiлдендірiлген трансферт мөлшері ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
2) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;
3) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
4) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға;
5) мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;

2) минимальный размер пенсии – 46 302 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
с 1 апреля 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 48 032 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20.06.2022 № 213 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, бюджетам города, села, сельских округов в сумме 138 596 тысяч тенге, в том числе:
аппарат акима города Кандыагаш - 3 247 тысяч тенге;
аппарат акима города Эмба – 4 595 тысяч тенге;
аппарат акима города Жем – 9 937 тысяч тенге;
аппарат акима Аккемирского сельского округа – 9 699 тысяч тенге;
аппарат акима Батпаккольского сельского округа – 8 907 тысяч тенге;
аппарат акима Енбекского сельского округа – 3 854 тысяч тенге;
аппарат акима села Мугалжар – 12 594 тысяч тенге;
аппарат акима Ащесайского сельского округа – 7 768 тысяч тенге;
аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа – 17 307 тысяч тенге;
аппарат акима сельского округа имени К.Жубанова – 12 115 тысяч тенге;
аппарат акима Журынского сельского округа – 8 694 тысяч тенге;
аппарат акима Каиндинского сельского округа – 9 104 тысяч тенге;
аппарат акима Кумжарганского сельского округа – 9 893 тысяч тенге;
аппарат акима Кумсайского сельского округа – 12 472 тысяч тенге;
аппарат акима Талдысайского сельского округа– 8 410 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета и размер гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
3) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
4) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лицам с инвалидностью;
5) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;

6) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
7) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
8) "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
9) "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау және дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге;
10) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
11) жұмыс істейтін жастарға коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй сатып алуға;
12) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
13) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға;
14) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
15) газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
16) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
17) мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 254 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен кредиттер түскені ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
2) кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге республикалық бюджет есебінен кредит беру - 178 833 мың теңге.
Аталған кредит сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 29.03.2022 № 157 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түскені ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта жаңғыртуға;
2) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға;
4) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
5) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;

6) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
7) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
8) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
9) на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализаций новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025";
10) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
11) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для работающей молодежи.
12) на развитие коммунального хозяйства;
13) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
14) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
15) на развитие газотранспортной системы;
16) на развитие транспортной инфраструктуры;
17) на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18.11.2022 № 254 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление кредитов из республиканского бюджета:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
2) на распределение сумм кредитования из республиканского бюджета на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов - 178 833 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления района.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29.03.2022 № 157 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Учесть в районом бюджете на 2022 год поступление с областного бюджета целевые текущие трансферты и трансферты на развитие.
1) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
2) на выплату государственной адресной социальной помощи;
3) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
4) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
5) на развитие коммунального хозяйства;

6) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
7) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
8) газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
9) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
10) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру;
11) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
12) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
13) Бизнестің жол картасы-2025 кәсіпкерлікті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы саясында жас кәсіпкерлерге жаңа бизнес-идеяларыды іске асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге;

6) на развитие теплоэнергетической системы;
7) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
8) на развитие газотранспортной системы;
9) на развитие транспортной инфраструктуры;
10) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
11) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
12) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
13) на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализаций новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025";

11. Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала және ауылдық округ бюджеттеріне 2022 жылға берілетін трансферттер 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 122 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 254 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы
1
2
3
4
І. КІРІСТЕР

11. Утвердить объем трансфертов передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения и сельских округов на 2022 год согласно приложению 4.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 122
Мугалжарский районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18.11.2022 № 254 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

26 755,2
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
70 886,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
70 886,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13 328
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
57 558,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 507 928,4
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
141 827
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 827
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
141 827
2
Әлеуметтiк көмек
1 277 430,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 277 430,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
736 128,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 840
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
460
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
145 400
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
121 746
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
177 015
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78 841
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 671,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 671,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 130
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 290
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 131,3
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 220
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 267 572,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы

26 755,2
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
70 886,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
70 886,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13 328
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
57 558,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 507 928,4
1
Социальное обеспечение
141 827
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 827
005
Государственная адресная социальнаяпомощь
141 827
2
Социальная помощь
1 277 430,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 277 430,1
002
Программа занятости
736 128,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 840
006
Оказание жилищной помощи
460
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
145 400
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
121 746
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
177 015
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78 841
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 671,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 671,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69 130
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
900
021
Капитальные расходы государственного органа
4 290
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 131,3
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 220
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 267 572,3
1
Жилищное хозяйство