Темір ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 195 "Темір ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгiлеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 51 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 8145 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 тамыздағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 22.08.2022 № 149 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi "Сауда қызметiн реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрiнiң мiндетiн атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Iшкi сауда қағидаларын бекiту туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген бұйрығына сәйкес, Темір ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Темір ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 195 "Темір ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5658 тіркелген, 2017 жылдың 9 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыcына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Темір ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі С. Аманбаев
Темір ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 51 қаулысына қосымша
Темір ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы "12" қыркүйектегі № 195 қаулысына қосымша
Темір ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзегеасыру үшiн арнайы бөлінген орындар
Елді мекендердің атауы
Көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ақсай ауылдық округі
1
Ақсай ауылы
Төсбұлақ көшесі, № 4
Ақсай ауылдық Мәдениет үйінің алды
Алтықарасу ауылдық округі
2
Алтықарасу ауылы
Астана көшесі бойындағы №16 үйдің сол жағы
Жақсымай ауылдық округі
3
Шұбарқұдық ауылы
Мектеп көшесі, №7 үйдің алды
4
Шұбарқұдық ауылы
Мектеп көшесі, №14 үйдің алды
Қайынды ауылдық округі
5
Құмқұдық ауылы
Мектеп көшесі бойындағы №11 үйдің сол жағы
Кеңестуы ауылдық округi
6
Қопа ауылы
Мектеп көшесі, №15 үйдің алды
7
Қопа ауылы
Орталық көшесі, №6Б үйдің алды
Саркөл ауылдық округі
8
Шұбарши кенті
Геолог көшесі №27А бойындағы "Жекей" сауда үйінің қарама-қарсы беті
Тасқопа ауылдық округі
9
Тасқопа ауылы
Астана көшесі №17 бойындағы "Әсем" дүкенінің сол жағы
Темір қаласы
10
Темір қаласы
М.Маметова көшесі №20 бойындағы "Жомарт" дүкенінің алды
Кеңқияқ ауылдық округі
11
Кеңқияқ ауылы
Балуанов көшесі №27 мекенжайында орналасқан ғимараттың арты
Шұбарқұдық ауылдық округі
12
Шұбарқұдық кенті
Нұрпейіс Байғанин көшесі №1 бойында орналасқан бес қабатты тұрғын үйдің арты
13
Шұбарқұдық кенті
Нұрпейіс Байғанин көшесі №83 бойындағы "Ханым" дүкенінің оң жағы
14
Шұбарқұдық кенті
Қызылжар шағын ауданы №4Е учаскесі
"Люкс" монша ғимаратының алды
15
Шұбарқұдық кенті
Асау барақ көшесі №7 мекенжайында орналасқан ғимараттың алды

О внесении изменения в постановление акимата Темирского района от 12 сентября 2017 года № 195 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Темирского района"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 18 марта 2021 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2021 года № 8145. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 22 августа 2022 года № 149
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 22.08.2022 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", с приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148, акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Темирского района от 12 сентября 2017 года № 195 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Темирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5658, опубликованное 9 октября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Темирского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района С. Аманбаев
Приложение к постановлению акимата Темирского района от 18 марта 2021 года № 51
Приложение к постановлению акимата Темирского района от 12 сентября 2017 года № 195
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Темирского района
Наименование населенных пунктов
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли
Аксайский сельский округ
1
село Аксай
улица Төсбұлақ, №4
перед Аксайским сельским Домом культуры
Алтыкарасуский сельский округ
2
село Алтыкарасу
левая сторона дома №16 по улице Астана
Жаксымайский сельский округ
3
село Шубаркудык
улица Мектеп, перед домом №7
4
село Шубаркудык
улица Мектеп, перед домом №14
Каиндинский сельский округ
5
село Кумкудык
левая сторона дома №11 по улице Мектеп
Кенестуский сельский округ
6
село Копа
улица Мектеп, перед домом №15
7
село Копа
улица Орталық, перед домом №6Б
Саркульский сельский округ
8
поселок Шубарши
напротив Торгового дома "Жекей" по улице Геолог №27А
Таскопинский сельский округ
9
село Таскопа
левая сторона магазина "Асем" по улице Астана №17
город Темир
10
город Темир
перед магазином "Жомарт" по улице М.Маметовой №20
Кенкиякский сельский округ
11
село Кенкияк
за зданием, находящегося по адресу улица Балуанова №27
Шубаркудыкский сельский округ
12
поселок Шубаркудык
за пятиэтажным жилым домом, расположенного по улице Н.Байганина №1
13
поселок Шубаркудык
правая сторона магазина "Ханым" по улице
Н.Байганина №83
14
поселок Шубаркудык
перед зданием бани "Люкс" по адресу микрорайон Кызылжар, участок №4Е
15
поселок Шубаркудык
перед зданием, расположенным по адресу улица Асау Барак №7