Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10 маусымдағы № 252 "Темір ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 38 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8214 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 169 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 18.03.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 252 "Темір ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4387 тіркелген, 2015 жылғы 3 шілдеде "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің кіріспесінде "постановлением Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72" сөздері "приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72" сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Адилханов
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 10 июня 2015 года № 252 "О предоставлении социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Темирского района"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 апреля 2021 года № 8214. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2022 года № 169
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 18.03.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 252 "О предоставлении социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Темирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4387, опубликованное 3 июля 2015 года в газете "Темір") следующее изменение:
в преамбуле решения на русском языке слова "постановлением Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72" заменить словами "приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72", текст на казахском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Темирского
районного маслихата
Б. Адилханов
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов