Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 569 "2021–2023 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 34 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 8227 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 569 "2021–2023 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7957 тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "278 783" сандары "288 320" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "234 767" сандары "244 304" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "278 783" сандары "291 547,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-3 227,4 мың" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "0" саны "3 227,4 мың" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"31 883" сандары "41 420" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 569 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2021 года № 8227. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 569 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2021–2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7957, опубликованное 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "278 783" заменить цифрами "288 320";
поступления трансфертов – цифры "234 767" заменить цифрами "244 304";
в подпункте 2):
затраты – цифры "278 783" заменить цифрами "291 547,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-3 227,4 тысяч";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –цифру "0" заменить цифрами "3 227,4 тысяч";
в пункте 5:
цифры "31 883" заменить цифрами "41 420".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.