Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 61 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23142 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7902 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 004 424,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 451 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 927 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 505 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 533 444,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 177 729,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 686 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 950 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -247 991,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 991,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 100 636 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 950 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 173 305,6 теңге.".
9-тармақта:
2) тармақшасында:
"20 128" сандары "4 601" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 000" сандары "94 109" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
1) тармақшасында:
"971 609" сандары "1 319 838" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"27 578" сандары "14 236" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 13 455 мың теңге;";
"8) ауданның коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға – 5 460,9 мың теңге;";
"9) мәдениеттің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 21 241 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Уилского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 467 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 8 июня 2021 года № 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23142. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 467 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7902) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 004 424,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 451 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 927 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 505 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 533 444,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7 177 729,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 686 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 100 636 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -247 991,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 991,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 100 636 тысяч тенге;
погашение займов – 25 950 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173 305,6 тенге.".
в пункте 9:
в подпункте 2):
цифры "20 128" заменить цифрами "4 601";
в подпункте 3):
цифры "1 000" заменить цифрами "94 109";
в пункте 10:
в подпункте 1):
цифры "971 609" заменить цифрами "1 319 838";
в подпункте 5):
цифры "27 578" заменить цифрами "14 236";
дополнить подпунктами 7), 8), 9) следующего содержания:
"7) 13 455 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;";
"8) 5 460,9 тысяч тенге – на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов;";
"9) 21 241 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций культуры.".