Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі "Қайыңды ауылдық округі Ақжар ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 19 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25730 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Ойыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 2-14/155 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Қайыңды ауылдық округі Ақжар ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі "Қайыңды ауылдық округі Ақжар ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8236 болып тіркелген) № 9 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық
округінің әкімі
И. Косдаулетов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 8 апреля 2021 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акжар Кайындинского сельского округа"
Решение акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 6 декабря 2021 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25730
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уилского района от 24 ноября 2021 года № 2-14/155, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Акжар Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 8 апреля 2021 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акжар Кайындинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8236).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кайындинского
сельского округа
И. Косдаулетов