Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 621 "2021-2023 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 78 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23272 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 621 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7878 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30969,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 804,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30092,9 мың теңге;
2) шығындар - 31786,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -816,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 816,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 816,1 мың теңге.";
5 тармақта:
бірінші абзацында:
"17780,0" сандары "17892,9" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 621 "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 июля 2021 года № 78. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23272. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2021-2023 годы" № 621 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7878) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тогызского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30969,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 804,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 73,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30092,9 тысячи тенге;
2) затраты - 31786,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -816,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 816,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 816,1 тысячи тенге.";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "17780,0" заменить цифрами "17892,9";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.