Тоғыз ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Тоғыз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 24 ақпанда № 8064 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы № 2 қорытындысы негізінде, Тоғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тоғыз ауылдық округіндегі келесі елді мекендердің көшелері қайта аталсын:
1) Төсбұлақ елді мекенінде "Теміржолшылар" көшесін "Әбілқайыр хан" көшесіне;
2) Көпмола ауылында "Теміржолшылар" көшесін "Бауыржан Момышұлы" көшесіне.
2. "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Тоғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тоғыз ауылдық округінің әкімі Б. Ідірісов

О переименовании улиц некоторых населенных пунктов Тогызского сельского округа
Решение акима Тогызского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 23 февраля 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 февраля 2021 года № 8064
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 22 октября 2020 года № 2, аким Тогызского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в следующих населенных пунктах Тогызского сельского округа:
1) в населенном пункте Тосбулак улицу "Теміржолшылар" на улицу "Әбілқайыр хан";
2) в селе Копмола улицу "Теміржолшылар" на улицу "Бауыржан Момышұлы".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тогызского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Шалкарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тогызского сельского округа Б. Ідірісов