Бершүгір ауылдық округі Бершүгір ауылындағы атаусыз көшеге атау беру туралы туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бершүгір ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 қаңтарда № 8019 болып тіркелді
Қазақстан Ресбликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Бершүгір ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Схемалық картаға сәйкес Бершүгір ауылдық округінің Бершүгір ауылындағы атаусыз көшеге "Нұрғиса Тілендиев" атауы берілсін.
2. "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бершүгір ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бершүгір аулдық округінің әкімі А. Жұбаназар
Бершүгір ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешіміне қосымша
Бершүгір ауылдық округі Бершүгір ауылындағы атаусыз көшесіне "Нұрғиса Тілендиев" атауын беру туралы схемалық карта

О присвоении наименования безымянной улице в селе Бершугир Бершугирского сельского округа
Решение акима Бершугирского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 20 января 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 января 2021 года № 8019
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, аким Бершугирского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Нұрғиса Тілендиев" безымянной улице в селе Бершугир Бершугирского сельского округа, согласно схематической карте.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бершугирского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Шалкарского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бершугирского сельского округа А. Жұбаназар
Приложение к решению акима Бершугирского сельского округа от 20 января 2021 года № 1
Схематическая карта о присвоении наименования "Нұрғиса Тілендиев" безымянной улице в селе Бершугир Бершугирского сельского округа