2021-2022 оқу жылына арналған Алматы облысы бойынша бюджет қаражатының көлемдері шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қазандағы № 368 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 18 қазанда № 24799 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-4) тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Алматинской области на 2021-2022 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 12 октября 2021 года № 368. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2021 года № 24799
В соответствии с подпунктом 8-4) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2021-2022 оқу жылына арналған Алматы облысы бойынша бюджет қаражатының көлемдері шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Алматинской области на 2021-2022 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары Б. Байжұмановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов
2021 жылғы 12 қазандағы № 368 қаулысына қосымша

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области Б. Байжуманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
Приложение к постановлению от 12 октября 2021 года № 368