Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 301 "Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 шілдедегі № 60 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 21 шілдеде № 23607 болып тіркелді
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" 2015 жылғы 11 наурыздағы № 301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3123 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

О признании утратившим силу решения Талдыкорганского городского маслихата от 11 марта 2015 года № 301 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 9 июля 2021 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23607
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения" от 11 марта 2015 года № 301 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3123).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан