Талдықорған қаласы, Өтенай және Еркін ауылдық округтерінің жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 96 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 30 қарашада № 25458 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 454 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 болып тіркелген) бекітілген Талдықорған қаласы, Өтенай және Еркін ауылдық округтерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде, Қазақстан Республикасының"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 505, 506 баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес арттырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

О повышении базовых ставок земельного налога города Талдыкорган, Отенайского и Еркинского сельских округов
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 25 ноября 2021 года № 96. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25458
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 1 настоящего решения.
В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель города Талдыкорган, Отенайского и Еркинского сельских округов, утвержденного решением Талдыкорганского городского маслихата от 24 ноября 2020 года №454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788), повысить базовые ставки земельного налога установленные статьями 505, 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) пунктом 1, 2 и 3 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан