Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 83-285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 7-27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 10 маусымда № 22980 болып тіркелді
Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 325 341 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 607 887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 651 706 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 059 083 мың теңге;
2) шығындар 8 994 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22 753 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 28 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 998 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 308 383 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 308 383 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 28 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу 593 569 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 256 435 мың теңге.";
2-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-285 "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 7-27. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22980
Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-285 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5861) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 325 341 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 607 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 651 706 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 059 083 тысячи тенге;
2) затраты 8 994 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22 753 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 28 751 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 308 383 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 308 383 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 28 751 тысяча тенге;
погашение займов 593 569 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 256 435 тысяч тенге.";
в пункте 2:

"46 357" саны "105 957" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы С. Акылтаев
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы С. Нурсолтанова
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 7-27 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-285 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

цифры "46 357" заменить на цифры "105 957".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Акылтаев
Секретарь Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 12 мая 2021 года № 7-27
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-285
Бюджет города Капшагай на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы