Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 83-285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 15-45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 4 желтоқсанда № 25540 болып тіркелді
Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 18 520 512 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 853 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 028 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 718 106 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 944 246 мың теңге;
2)шығындар 18 189 376 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу (-) 41 146 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 46 245 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 87 391 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) 372 282 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 372 282 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-285 "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 19 ноября 2021 года № 15-45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25540
Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-285 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5861) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 18 520 512 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 853 132 тысячи тенге;
неналоговые поступления 5 028 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 718 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 944 246 тысяч тенге;
2)затраты 18 189 376 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование (-) 41 146 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 46 245 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 87 391 тысяча тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета 372 282 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 372 282 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 46 245 мың теңге;
қарыздарды өтеу 674 962 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 256 435 мың теңге;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Қапшағай қаласы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 270 811 мың теңге сомасында бекітілсін".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

поступление займов 46 245 тысяч тенге;
погашение займов 674 962 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 256 435 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв акимата города Капшагай на 2021 год в сумме 270 811 тысяч тенге".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Капшагайского городского маслихата С. Нурсолтанова