Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-329 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 тамыздағы № 7-30 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 2 қыркүйекте № 24197 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56-329 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5856 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 072 784 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 956 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 834 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13 929 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 091 415 мың теңге;
2) шығындар 6 231 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 086 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 665 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 166 672 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 166 672 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56-329 "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 24 августа 2021 года № 7-30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24197
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 56-329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5856) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 072 784 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 956 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10 834 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 13 929 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 091 415 тысяч тенге;
2) затраты 6 231 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 086 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8 751 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 665 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 166 672 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 166 672 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу 57 593 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 215 514 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 тамыздағы № 7-30 шешіміне қосымша

поступление займов 8 751 тысяча тенге;
погашение займов 57 593 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 215 514 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 24 августа 2021 года № 7-30

32 484
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
840
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70 153
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
52 627
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 581
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 239
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 239
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 334
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 384
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
4 521
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 827 483
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 346 240
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 281 380
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 076 948
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
204 432
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
64 860
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
18 270
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
42 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 590
2
Коммуналдық шаруашылық
138 426
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
138 426
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30 000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
108 426
3
Елді-мекендерді көркейту
342 817
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
342 817

32 484
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
840
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 153
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52 627
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 581
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 239
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 334
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 384
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 521
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 827 483
1
Жилищное хозяйство
1 346 240
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 281 380
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 076 948
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
204 432
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
64 860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
18 270
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
42 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 590
2
Коммунальное хозяйство
138 426
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
138 426
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30 000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
108 426
3
Благоустройство населенных пунктов
342 817
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
342 817