Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 72-313 "Ақсу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3-14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 наурызда № 5899 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 72-313 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5847 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 906 415 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 374 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 73 251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 448 654 мың теңге;
2) шығындар 7 906 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 72 346 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 109 418 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37 072 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 72 580 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 72 580 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 72-313 "О бюджете Аксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2021 года № 3-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2021 года № 5899
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2019 года № 72-313 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5847, опубликован 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 906 415 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 374 010 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 73 251 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 7 448 654 тысячи тенге;
2) затраты 7 906 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 72 346 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 109 418 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37 072 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 72 580 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета72 580 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 109 418 мың теңге;
қарыздарды өтеу 38 489 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 651 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 109 418 тысяч тенге;
погашение займов 38 489 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 651 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".