Жансүгіров ауылдық округі Жансүгіров ауылының көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Жансүгіров ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 4 мамырда № 5951 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жансүгіров ауылдық округі Жансүгіров ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 15 сәуірдегі қорытындысының негізінде, Ақсу ауданы Жансүгіров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жансүгіров ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
шығыс бөлігінде орналасқан бірінші көшеге "Бөрібай батыр" көшесі, екінші көшеге "Қажымқан Мәсімов" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жансүгіров ауылдық округінің әкімі Б. Шарипов

О присвоении наименований улиц села Жансугурова Жансугуровского сельского округа
Решение акима Жансугуровского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 4 мая 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 мая 2021 года № 5951
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жансугурова Жансугуровского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 15 апреля 2021 года, аким Жансугуровского сельского округа Аксуского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Жансугурова следующие наименования:
первой улице улицу "Борибай батыр", второй улице улицу "Кажымкана Масимова", расположенные в восточной части.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жансугуровского сельского округа Б. Шарипов